Aplikace WhatsApp nyní umožňuje posílání libovolných souborů

aplikace whatsapp

Aplikace WhatsApp obdržela novou aktualizaci, která se zaměřuje na posílání souborů. Uživatelé si můžou mezi sebou posílat téměř libovolný soubor, ať už je to třeba PDF, ZIP, XLS nebo třeba APK. A to až do velikosti 100 MB. Mění se také posílání obrázků.

Aplikace WhatsApp bude také posílat fotky v původní kvalitě

Změna obrázků se týká toho, že do aktualizace WhatsApp poměrně dost komprimoval velikost posílaných obrázků, čímž se značně snížila jejich kvalita. To už ale neplatí, obrázky v JPG se posílají v původní a neupravené verzi. Navíc se budou obrázky sdružovat dohromady, aby tak nedošlo k zaspamování chatu, když se bude posílat větší počet fotek.

whatsapp soubory

Dále se mírně upravuje uživatelské rozhraní, a to hlavně u hovorů. Například přijímaní hovoru se nyní provádí potáhnutím prstu nahoru, a ne do strany. Aktualizace se pomalu dostává do telefonů. Pokud ale nechcete čekat, můžete si tradičně pomoct přes APKMirror. Verze, ve které jsou tyto novinky přidány, je označena jako 2.17.254. Pokud chcete WhatsApp ovládat lépe, určitě byste se měli podívat na WhatsApp tipy a triky.

[appbox googleplay com.whatsapp]

Posíláte často soubory přes chatovací aplikace?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (3)