Zprávy ve WhatsAppu, Facebooku a Viberu: Jak obejít oznámení “zobrazeno”?

whatsapp_ico2

Že sociální sítě krmíme osobními daty není žádné tajemství. Co když se ale chcete ukrýt ne před poskytovatelem různých komunikačních aplikací, ale před oznámením “zobrazeno”? Téměř v každé sociální aplikaci se nachází oznámení o přečtení zaslané zprávy. Ať už předstíráte, že nejste online nebo nechcete, aby druhá strana konverzace viděla, že jste si jeho poslední zprávu ze zvědavosti přečetli – a nyní musíte reagovat – máme pro vás řešení. S aplikací Unseen se podobným problémům jednoduše vyhnete.

Jak obejít oznámení “zobrazeno”?

Důvodů pro ukrytí se před všudypřítomném oznámením o zobrazení zpráv může být spousta. Možná se chcete vyhnout nepříjemné konverzaci, ale dlouhá zpráva se vám nezobrazí v notifikačním panelu a vás pálí zvědavost. Co teď? Otevření zprávy přímo ve Facebook Messengeru či WhatsAppu znamená, že protější strana vaši aktivitu zaregistruje. Všechno však vyřeší jednoduchá aplikace.

Schovejte se díky aplikaci Unseen

Unseen – Hide & Read

Unseen - Hide & Read

V původní aplikaci nebude po zobrazení zprávy žádná stopa

Aplikace Unseen není sama o sobě náhradou za sociální aplikace – ačkoli podporuje zobrazování zpráv z Facebooku, WhatsAppu, Viberu a Telegramu, odpověď z ní nepošlete. Za cenu udělení práv se všechny doručené zprávy objeví nejen v původních aplikacích, ale také v Unseen. Z notifikační lišty či pohyblivé bubliny se k nim jednoduše dostanete – a v původní aplikaci nebude po zobrazení žádná stopa.

Vyzkoušeno: Funguje spolehlivě

Výhodou je souhrn zmiňovaných aplikací na jednom místě bez nutnosti řešit jednotlivé komunikační kanály zvlášť. Ačkoli se v bezplatné verzi nevyhnete poněkud otravným reklamám, za necelých 30 korun můžete zajímavý nástroj svítících bannerů zbavit. Unseen jsme vyzkoušeli ve všech podporovaných aplikacích a druhá strana konverzace se skutečně nedozvěděla, že byly zprávy přečteny.

[appbox googleplay com.tda.unseen]

Vadí vám oznámení o zobrazení příchozích zpráv?

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (16)