Vodafone obohacuje portfolio datových tarifů

pcw-3545-3715-0

V sobotu rozšíří český operátor Vodafone nabídku svých datových o pět nových, které budou rozděleny podle zařízení a míry využívání datových služeb. V nabídce tak najdeme 4 tarify pro mobilní telefony a shodně po dvou tarifech pro tablety a notebooky.

Mezi další novinky patří také nový týdenní datový tarif a pětinásobné navýšení FUP limitu u denního tarifu, který se však dočká mírného zdražení.

Změny se netýkají zákazníků, kteří již mají aktivovaný stávající datový tarif. Nově bude možné aktivovat i obdobu stávajících tarifů Internet v mobilu (150 MB FUP, 177 Kč), Internet v mobilu naplno (600 MB, 315 Kč) a Připojení na stálo (3GB FUP, 525 Kč). První dva zmíněné pouze mění název na Internet v mobilu Standard a Internet v mobilu Premium.

Výhody datových tarifů Vodafonu:

  • Možnost ke všem měsíčním tarifům dokoupit další objem dat (FUP)
  • Nelimitujeme FUP po týdnech
  • Neúčtujeme poplatek za aktivaci datového tarifu
  • Neomezujme maximální rychlost připojení
  • Nabízíme výhodnější ceny datových tarifů při koupi v kombinaci s hlasovými a SMS službami

Nově si zákazníci budou moci vybrat z následujících tarifů:

Pořídí-li si zákazník ke stávající SIM kartě s aktivovanou Speciální edicí tarifů na míru druhou SIM kartu pro tablet, či modem, získá pro ni datový tarif s 25% zvýhodněním.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)