Telefon OnePlus 6 přijde v červnu se Snapdragonem 845, odhalil šéf společnosti

Telefon OnePlus 6

Na konci minulého roku unikl dokument, ve kterém byly zařízení, které mají Snapdragon 845 a měsíc, ve kterém vychází. Mezi nimi byl i telefon OnePlus 6, u kterého byl měsíc červen. A právě vydání na tento měsíc nyní potvrdil i šéf společnosti OnePlus Pete Lau. 

Nový telefon OnePlus 6 se začne prodávat v červnu 2018 

Šéf společnosti OnePlus potvrdil vydání nového telefonu v rozhovoru na veletrhu CES 2018. Řekl, že pro OnePlus 6 neexistuje žádná jiná možnost než Snapdragon 845. Pete Lau nepotvrdil název nového telefonu, ale je celkem jasné, jak se bude jmenovat. Smartphony této společnosti si drží název, výjimkou je číslo čtyři, které bylo přeskočeno. 

oneplus 5t displej

Zároveň ještě není jisté, jestli se ke konci roku 2018 objeví i mírně vylepšená verze OnePlus 6T. Na to je ještě hodně brzy. Záležet pravděpodobně bude na tom, jestli se v OnePlus 6 objeví již čtečka otisků prstů v displeji. Tu již ukázala na veletrhu CES jejich sesterská společnost Vivo.  Dá se tedy očekávat, že se objeví dříve či později i v telefonech OnePlus. 

Myslíte si, že už telefon OnePlus 6 bude mít čtečku otisků prstů v displeji? 

Zdroj: gsmarena.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)