Vlajkový model v malém těle? Lidé jej nechtějí, říká šéf OnePlus

vlajkovy model v malem tele oneplus x

Čas od času se i v našich diskuzích lidé ptají, proč už se nedělá vlajkový model v malém těle. Jeden z hlavních důvodů je to, že o ně lidé nemají zájem. Nyní k tomu své řekl i šéf OnePlus, společnosti, která před lety vydala hodně ambiciózní malý telefon OnePlus X. Ten byl ale prodejní katastrofou.

OnePlus X se neprodával, i proto už nevznikl nový vlajkový model v malém těle

Šéf společnosti Pete Lau odpovídal na několik dotazů od fanoušků. Jeden z nich se zeptal na to, od kterého produktu čekal lepší prodeje a větší úspěch. Odpověděl OnePlus X, který měl být malým vlajkovým modelem. A i když se komunitě líbil, tak stejně mnohem více preferovali  klasický OnePlus telefon a model X se vůbec nekupoval. To je jeden z hlavních důvodů, proč už jsme od tohoto výrobce neviděli pokračování.

oneplus-x

Je to trochu s podivem, protože OnePlus X byl u recenzentů přijat velmi kladně, a i u komunity byly dobré ohlasy. Pete Lau už dále neprozradil, jak špatné prodeje to byly, každopádně nyní možná víme, proč nakonec OnePlus X obdržel pouze jednu velkou aktualizaci na novou verzi Androidu.

Na druhou stranu jsou tu pak sluchátka OnePlus Bullets Wireless, která se představila společně s OnePlus 6. Nikdo z týmu OnePlus údajně nečekal tak velký úspěch a zájem ze strany uživatelů. A to je důvod, proč jsou tato sluchátka téměř stále vyprodaná. Společnost nebyla na tak velký zájem připravena.

[aps_product_sz id=”371341″]

Pamatujete si na OnePlus X? Chtěli byste podobný malý telefon v roce 2018?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)