Sharp Aquos S3 odhalen: Kompaktní design se 6 palcovým displejem

sharp-aquos-s3

Očekávalo se, že Sharp odhalí novinku Aquos S3 až za dva dny, nicméně pravděpodobně kvůli tomu, že následující dny budou patřit hlavně společnostem Huawei a Xiaomi, tak jej oznámil s předstihem již dnes. Sharp Aquos S3 se může pyšnit tím, že jde o nejmenší telefon, který má 6 palců velký displej.

Přední strana telefonu Sharp Aquos S3 má také výřez v displeji

Na přední straně tohoto nově představeného telefonu se nachází 6″ velký IPS displej s výřezem a rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Na spodní straně můžeme vidět poměrně malý rámeček s logem společnosti, po zbylých třech stranách je minimální. Celkově je pak vzhledem k velikosti displeje, tento telefon poměrně kompaktní, měří 148,2 x 74,2 x ?? mm.

Nejde však o telefon, který by se mohl měřit s vlajkovými modely. O výkon se totiž stará Snapdragon 630, který doplňuje 4GB RAM a 64GB úložiště. Na zadní straně telefonu se pak nachází duální fotoaparát s 12 MPx a 13 MPx snímači. Na stejně straně také najdeme čtečku otisků prstů. Přední selfie kamera má zajímavou clonu F/1.75 a je vylepšena o podporu “AI”.

SHARP AQUOS S3

SHARP AQUOS S3

Baterie Sharp Aquos S3 má kapacitu 3 200 mAh, podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 a rovnou z krabice běží na Androidu 8.0 s nadstavbou Smile UX. Prodávat se bude prozatím v Asii, a to za cenu 330 eur, v přepočtu s DPH tak 10 100 Kč.

Jak se vám líbí Sharp Aquos S3?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)