Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

templerun main

V dnešním díle se v roli samuraje střetnete s temnými silami pro ochranu vesnice, zalítáte si se včelkou, vyzkoušíte si jaké to je sedět v horkém křesle u hry Milionář, poběžíte o život ve hře Temple Run a na závěr si potrápíte hlavy v logické hře Aztec.

 

Samurai vs Zombies Defense

Velmi dobrá akční strategie od Glu Games, pokud pominu otravné placení ve hře. Spočítal jsem, že pro dohrání hry je třeba investovat minimálně 100 Kč a pro pohodlnější dohrání ještě více. Pokud nechcete platit, tak Vám Glu Mobile alternativně nabízí pár zlaťáků třeba za instalaci jejich dalších her, ale to je pracné a ne vždy správně funguje. Ale zpět k samotné hře. Ovládáte zamračeného samuraje s velkou Katanou, který sám o sobě má mnoho schopností, ale v každém kole si vyberete pouze dvě, které budete používat. Vašemu samurajovi můžete posílat na pomoc jednotky, které tvoříte z přísunu peněz během kola, tento přísun si můžete vylepšovat. Jednotek je na výběr opravdu mnoho od legendárních válečníků až po kokuzelníky, vesničany a obyčejné lučišníky, které můžete stavět na předsunuté věže. Se všemi těmito jednotkami musíte ubránit bránu, kterou když Vám nepřítel zničí, tak prohráváte. Pokoušet se o to přitom bude opravdu mnoho nepřátel všeho druhu. Všechny jednotky, bránu i samotného samuraje si můžete v menu vylepšovat za peníze nasbírané během kola, nebo pro lepší a někdy nezbytná vylepšení za zlaťáky, které stojí peníze reálné. Za zmínku ještě stojí mini hra, která je jakousi obdobou pinballu a ve které můžete vyhrát peníze, předměty i zlaťáky.


SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE
Glu Mobile
Verze 1.1.3 (22. 3. 2012)
Velikost 138 MB
2.1+


Zdarma

Bumbee

Tato hra se nese trošku v takovém dětském duchu, takže pokud si s vaším telefonem budou chtít hrát ti nejmenší, budete pro ně mít vhodnou oddechovku. Létáte zde s včelkou a sbíráte mince, bonusy a další včelky, které se k Vám následně přidají a zvyšují Vám skóre. Se včelkou letíte tak dlouho, dokud Vám nevyprší čas, ovládáte ji pouhým klikáním na display. Pokud držíte prst na obrazovce, včelka letí nahoru, pokud prst pustíte, včelka letí dolů.


Bumbee
Imperial Game Studio
Verze 1.0.0 (28. 2. 2012)
Velikost 5,9 MB
2.2+


Zdarma

 

Milionář

Tuto hru snad ani popisovat nemusím, jedná se o předělávku velmi úspěšné televizní soutěže, ve které pomocí svých znalostí vyhráváte peníze, a proto ji spíše jenom doporučím. Milionáře si užijete jak sami, tak s kýmkoliv jiným, jako jsou vaši přátelé, či rodina. Ještě bych rád podotkl, že se Vám jen tak nestane, aby se otázky opakovaly, protože jednou zobrazená otázka se vyřadí. Museli byste hrát opravdu velmi dlouho, abyste všechny otázky vyčerpaly, a v tom případě je můžete opět vyresetovat.


Milionář Free
FishTron Apps
Verze 2.2.2 (27. 2. 2012)
Velikost 5,1 MB
1.6+


Zdarma

Temple Run

Pro mě osobně se jedná o jednu z nejlepších běhaček na Android. Hra nabízí pěknou 3D grafiku, zvukový doprovod a hlavně naprosto skvělou hratelnost s rychlým spádem a mnoha dosažitelnými bonusy. Hru ovládáte tahy prstu po obrazovce a akcelerometrem.

Temple Run
Imangi Studios
Verze 1.0.1 (30. 3. 2012)
Velikost 26 MB
2.1+


Zdarma

 

Aztec

Zajímavá logická hra, ve které musíte poskládat hvězdice tak, aby vytvořily obrazec, který vidíte vlevo nahoře. Obrazec skládáte posunováním celých řad hvězdic, jedná se o takovou 2D rubikovu kostku. S přibývajícími levely samozřejmě obtížnost narůstá a některá kola Vás velmi potrápí.

Aztec
Magma Mobile
Verze 1.0.0 (26. 3. 2012)
Velikost 8,9 MB
1.5+


Zdarma

 

Pařba na víkend – tipy na Android hry 54

Pařba na víkend - tipy na Android hry 54

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)