Google slaví narozeniny: Nabízí celkem 19 her v prohlížeči

google slavi hry

Google slaví 19. narozeniny, a to speciálním kolem štěstí. Obsahuje 19 různých hříček, které Google v posledních letech vydal v rámci Google Doodle. Můžete si tak připomenout interaktivní hry, jako je třeba Puzzle hra vydaná v rámci 245. narozenin Beethovena. Dále je mezi vybranými například Magic Cat Academy, která vyšla minulý rok na podzim.

Google slaví a přidal i jednu novou hru

Nejde ale jen čistě o starší hříčky, nově se objevuje hra Snake, což je variace na legendární hru Had, kterou si většina pamatuje pravděpodobně ze starších Nokia telefonů. Ke hře se můžete dostat přes „kolo štěstí“, které je dostupné na hlavní stránce Googlu, nebo můžete zadat do vyhledávání „hrát hada“. Hry fungují jak na telefonech, tak i na počítači.

google slavi hry doodle

Ke kolu štěstí s hrami se dá také dostat tak, že go Google vyhledávače zadáte „google narozeniny kolo štěstí“. Mezi hrami je i známý Pacman z roku 2010. Toho lidé hráli v pracovní době téměř pět milionů hodin. Odhaduje se, že jen kvůli této malé hříčce se prodělalo více než 120 milionů dolarů. Jak se vyhledávač Google proměnil za posledních 19 let, jsme vám již přiblížili na začátku měsíce.

Která hra z Google Doodle vás baví nejvíce?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)