5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #119: Odolné pouzdro, TV Box a další

Nakupování v Číně levné tipy

Středa se na našem webu stala symbolem pro seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů a my se dostáváme do 119. dílu. Dnes vám představíme odolné pouzdro pro příslušenství, užitečné doplňky do auta, TV box s Androidem 7.1 a cestovní stativ.

1) QC3.0 nabíječka do auta

Rychlonabíjení Quick Charge 3.0 od společnosti Qualcomm se dostává do stále většího počtu mobilních telefonů. Zatímco dodávané nabíječky k telefonům si s tím hravě poradí, drtivá většina nabíječek do auta ne. Dnes pro vás proto máme tip na nabíječku do auta od společnosti Aukey, která je podporou QC 3.0 vybavena. Rychlonabíjení nabídne USB-C konektor, zbylé dva USB-A konektory se pochlubí výstupem 3 A.

quick charge 3.0 nabijecka-tipy z ciny

Cena: 362 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

2) Držák telefonu do auta

U příslušenství do auta ještě zůstaneme. Druhým tipem je totiž levný držák do auta, který lze díky přísavce použít na palubní desku i samotné sklo automobilu. Jeho provedení je samozřejmě univerzální a lze do něj umístit téměř libovolný mobilní telefon. Díky kloubů je navíc možné upravit polohu telefonu dle potřeby.

drzak do auta-zbozi z ciny

Cena: 122 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

3) Odolné pouzdro na nabíječku, sluchátka a další

Nosíte neustále s sebou sluchátka, USB kabel nebo třeba nabíječku? Pak by se vám mohlo hodit odolné pouzdro, do kterého lze bezpečně toto příslušenství a mnoho dalšího vměstnat. Odolné pouzdro je vytvořeno z tvrdého materiálu, takže jej můžete nosit v kapse či na dně batohu a nehrozí poškození. Potěší rovněž voděodolné provedení (ochrana proti stříkající vodě).

odolne pouzdro-levne zbozi z ciny

Cena: 65 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

4) TV box s Androidem 7.1

Naším čtvrtým tipem je oblíbené rozšíření „hloupé“ televize – miniaturní počítač s Androidem. Tento TV Box se chlubí lákavou cenou, přítomností Androidu 7.1, digitálním audiovýstupem, konektorem pro LAN i schopností přehrávat 4K video a formátu H.265. Samozřejmostí je podpora WiFi, USB, paměťové karty i dálkový ovladač v balení.

Tanix TX3 Mini TV Box – vlastnosti

 • OS: Android 7.1,
 • CPU: Amlogic S905W,
 • GPU: Mali-450,
 • RAM: 2 GB,
 • vnitřní paměť: 16 GB (slot pro MicroSD),
 • dekódování 4K videa, H.265,
 • WIFI: 802.11b/g/n,
 • Konektivita: Ethernet, HDMI, SPDIF, USB 2.0.

Android TV box-nakupovani z ciny

Cena: 707 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

5) Cestovní stativ a dálková spoušť

Dnešní doba umožňuje levné a pohodlné cestování po celém světě, zároveň se mobilní telefony naučily pořizovat kvalitní fotografie. Jediným problémem často bývá způsob, kam umístit mobilní telefon při focení portrétů, pokud není další osoba poblíž. Tento problém lze elegantně vyřešit cestovním stativem, který zabere málo místa a je lehký. Hodit se jistě bude i dálková spoušť, díky které se nemusíte spoléhat na časovač, ale fotografii vytvořit v ten správný moment.

cestovni stativ-nakupy z ciny

Cena: 254 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Antošovský (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)