Pařba na víkend – tipy na Android hry 124

pařba main

V dnešní Pařbě na víkend vás jako první čeká skvělá a velmi vychvalovaná horizontální střílečka s názvem Sine Mora. Následuje komplexní logická hra, ve které sami můžete tvořit, či hrát cizí výtvory v Chuck’s Challenge 3D, poté budete v ulicích velkoměsta honit zločince v povedené akční hře Smash Cops Heat. V předposlední hře si zajezdíte s motokárami v arkádové závodní hře Red Bull Kart Fighter 3 a na závěr se s mírumilovnými zvířátky vzepřete zlu a vyrazíte do boje v novince s názvem Paladog.

Sine Mora

Studio Digital Reality vydalo pro Android novou horizontální střílečku s názvem Sine Mora. Novinka sbírá spousty kladných ohlasů na každém rohu a rozhodně si je zaslouží. Sine Mora nabízí skvělou grafiků, prostředí a nápady. Netradičně je v takovéto střílečce obsažen i velmi propracovaný příběh se spoustou ukázek a rozhovorů. Této hře snad není co vytknout a odstrašit by vás od ní mohla snad jenom cena a to 120 korun.

sine mora sine moraa

Sine Mora
Digital Reality
Verze
Velikost


119,99 Kč

Chuck’s Challenge 3D

Seznamte se s Woopem malým mimozemšťanem, který má rád logické hádanky a proto si přivolá legendu Chucka Sommervilla, aby mu nějaké vytvořil. Chuck’s Challenge 3D je komplexní logická hra, která zdarma nabízí 25 kol k dohrání, možnost vytvořit si vlastní kola a stahovat a hrát kola od hráčů z celého světa. Hra je kombinací snad všech logických her co znáte od sokobanu po hrátky s teleporty. Chuck’s Challenge 3D je dostupný a optimalizovaný zatím pouze pro zařízení s Tegrou 3 a 4, pokud ale takové zařízení vlastníte, určitě hru vyzkoušejte.

chucks challenge 3d chucks challenge

Chuck’s Challenge 3D
Niffler Ltd.
Verze
Velikost


Zdarma

Smash Cops Heat

Povedená akční hra odehrávající se v ulicích velkoměsta, kde v roli policisty se silným autem budete honit zločince. Kromě klasických honiček si užijete i mise s dojezdem na čas, či sami budete muset utéct před jinými piráty silnic. Hra má pěkný fyzikální model, povedenou grafiku a velmi intuitivní a povedené ovládání, se kterým i bez praxe budete řezat zatáčky smykem jako profesionálové. Aby byly honičky lehčí, můžete s autem využít pár bonusů, které vám pomohou. Nicméně jejich častým využíváním budete muset využít dostupné mikrotransakce. Smash Cops Heat stáhnete na Google Play zdarma.

smash cops heat smash cops heatt

Smash Cops Heat
Hutch Games
Verze
Velikost


Zdarma

Red Bull Kart Fighter 3

Pokračování populárních závodů motokár v podání od Red Bullu, které nabídne spoustu zábavy a pravého arkádového závodění. Red Bull Kart Fighter 3 nabídne hodně tratí a motokár, které si budete moci dále vylepšovat. Během závodů můžete driftovat, skákat a využívat bonusů ležících na trati. Hra nabízí tři druhy ovládání. V prvním sami ovládáte brzdy, plyn i zatáčení, zatímco v druhém a třetím za vás bude hra zatáčet, či přidávat plyn. Jakmile dohrajete kampaň, můžete vyzvat své kamarády v závodech, či porovnávat své skóre v online žebříčku s hráči z celého světa. Red Bull Kart Fighter 3 je na Google Play ke stažení zdarma.

red bull kart fighter 3 kart fighter 3

Red Bull Kart Fighter 3
Red Bull
Verze
Velikost


Zdarma

Paladog

Lidstvo vymizelo a časem dosáhla inteligence veškerá zvířátka, která dokázala žít tisíce let v míru. Bohužel na svět přišly síly zla a tak se mírumilovná zvířátka musela dát do boje. Na začátku hry si můžete zvolit, jestli se dáte na stranu dobra s hlavním hrdinou rytířským psem, nebo na stranu zla s temným psem. Za každou stranu nabízí hra 3 herní módy, spousty schopností pro hrdiny a velké množství jednotek, které budete posílat do bitev. Novinku Paladog si můžete vyzkoušet zdarma v lite verzi na Google Play, nebo rovnou zakoupit plnou verzi za necelých 40 korun.

Paladog – Promotion Film (3D)

Paladog - Promotion Film (3D)

paladog darkdog

Paladog
FazeCat
Verze
Velikost


40,99 Kč


Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 124

Pařba na víkend - tipy na Android hry 124

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (41)