Oppo R17 Pro představení: Dvě baterie, 3 hlavní fotoaparáty a malý výřez

oppo r17 pro

Dříve tento měsíc společnost Oppo představila model R17. který se mohl pochlubit například Gorilla Glass 6. Nyní se představila lepší verze, která se nazývá Oppo R17 Pro. Přichystáno je několik vylepšení.

Oppo R17 Pro představen s několika vylepšeními

Oppo R17 Pro má 6,4″ velký AMOLED displej s FullHD rozlišeném a malým výřezem. Displej zabírá 91,5% přední strany. O výkon se stará Snapdragon 710, který doplní 8GB RAM a 128GB vnitřní paměť. Na zadní straně se nachází celkem tři hlavní fotoaparáty, třetí fotoaparát se ale překvapivě používá k pokročilým efektům v rozšířené realitě.

oppo r17 3 fotoparaty

Z obrázků si také můžete všimnout, že na zadní straně není čtečka otisků prstů. Nachází se totiž pod displejem, jak už jsme mohli vidět u několika Oppo telefonů. Poslední zajímavostí tohoto telefonu je to, že se používají dvě baterie. Jedna má kapacitu 1850 mAh, ve výsledku má tak telefon kapacitu 3 700 mAh. Výhodu to má v rychlém nabíjení. Oppo tvrdí, že dokáží nabít 40% baterie za pouhých 10 minut.

Cena a dostupnost Oppo R17 Pro zatím nebyla zveřejněna. Je už téměř jisté, že OnePlus 6T bude mít stejný design, jako telefony z řady Oppo R17 a možná, že i tři hlavní fotoaparáty, jako zde Pro verze.

Jak se vám líbí Oppo R17 Pro?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)