OnePlus má novou sesterskou společnost: Realme nabízí zajímavý design

realme 1 levny telefon design

BBK Electronics je čínský gigant, který patří mezi největší výrobce telefonů na světě. Patří mu značky mobilních výrobců Oppo, Vivo, OnePlus a nově i Realme. Ten spadá přímo pod Oppo a bude se soustředit hlavně na online prodej.

Realme si rýplo hned na úvod do Xiaomi

První telefon značky Realme ještě není na trhu, už ale stačila rozvířit vody. A to první reklamou na chystaný telefon Realme 1. V ní si společnost rýpla do Xiaomi, kde na fotce ukázala Xiaomi Redmi 5A a k tomu přidala komentář: Musí všechny levné telefony vypadat tak stejně? A jako opak se ukázal Realme telefon s designem Black Diaomond. Ten v mnohém připomíná HTC Touch Diamond.

realme sesterska spolecnost oneplus

Reklama uvádí, že jde o unikátní design, nicméně jsme jej mohli vidět také u Oppo A3 od sesterské společnosti. Předpokládáme tak, že kromě designu budou i samotné specifikace vycházet z Oppo A3. To znamená čipset Helio P60, 4 GB RAM, 6,2″ velký displej s FullHD+ rozlišením, fotoaparát s 16 MPx apod. Kompletní odhalení Realme 1 se dočkáme v půlce května. Cena by se měla pohybovat kolem částky 290 eur, v přepočtu cca 7 400 Kč.

Jak se vám líbí Realme 1? Přijde vám design levných telefonů nudný a stejný?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)