Modern Polaxis – budoucnost komiksů s rozšířenou realitou

AR_01

Rozšířená realita jednou možná zcela změní způsob, jakým vnímáme svět kolem sebe. I když jsou pohyblivé obrázky v novinách či časopisech hudbou budoucnosti a kouzla jako v Harry Potterovi ještě nějakou dobu umět nebudou, již teď se najdou zajímavé projekty pracující s AR (Augmented Reality). Modern Polaxis, to je název komiksové knihy, která pracuje s rozšířenou realitou. Modern Polaxis je paranoidní cestovatel časem, který vypadá na první pohled normálně, ale veškeré své představy, konspirační teorie a další “libůstky” skrývá v rozšířené realitě.

modern polaxis 2

A jak ji objevíte? Stačí si zakoupit knížku Modern Polaxis a zdarma si stáhnout přiloženou aplikaci. Pak už jen namíříte telefon či tablet na jednotlivé stránky a budete sledovat, jak ožívají zvukem i obrazem. Aplikace pro Android zatím oznámena nebyla, Modern Polaxis funguje pouze s iOS. Cílem autorů je vybrat 9 000 australských dolarů. Pokud se nasbírá víc, vývojáři slibují bonusový obsah.

polaxis 3

Za 20 dolarů může být vaše elektronická kniha Modern Polaxis, kterou si můžete sami vytisknout. Kickstarterovou stránku najdete zde. Knihu z inkoustu a papíru můžete získat za 30 dolarů. Pokud doma máte nějaký přístroj běžící na iOS, můžete si vyzkoušet beta aplikaci. Myslíme si, že jestli se tento projekt na Android náhodou nedostane, brzy jej zastoupí nějaký jiný. Myšlenka je to totiž opravdu výborná a jsme přesvědčeni, že je jen otázkou času, než se dostane i na systém Android.

Koupili byste si komiks s rozšířenou realitou?

Zdroj: Kickstarter.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)