Bellperre Touch: Telefon pro “smetánku” s dvoujádrem

Bellperre-Touch-4

Před měsícem jsme pro vás recenzovali luxusní telefon Vertu Aster, jehož cena atakuje hranici 200 tisíc korun. Sami asi cítíte, že takový telefon si většina z nás nekoupí, neboť největší důraz u těchto smartphonů není kladem na hardwarovou výbavu či odladěný systém, ale styl, design a nadstandardní služby. Konkurencí Vertu může být i telefon Bellperre Touch, který kráčí ve stejných šlépějích. Tělo telefonu je vyrobeno z nerezové oceli, displej je kryt safírovým sklem a záda přístroje jsou z krokodýlí či buvolí kůže. Telefon podobně jako Vertu Aster nabízí originální a nevšední design, posouzení ale necháme na vás.

Bellperre Touch 2

Bellperre Touch 1

Luxusní telefon Bellperre Touch rozhodně zaujme designem, o poznání horší už je to s hardwarem v útrobách. Displej nabídne úhlopříčku 4,9″, technologii Super AMOLED a HD rozlišení (1280 x 720 pixelů). O výkon se pak stará pouze dvoujádrový procesor (typ bohužel neznáme) s frekvencí 1,5 GHz, který je ale doplněn 2GB RAM pamětí. Nechybí ani paměť, která nabídne 48 GB volného místa pro uživatele, 8MPx fotoaparát, NFC, Bluetooth 4.0 a podpora LTE. A na kolik Bellperre Touch přijde? Verze s buvolí kůží stojí přibližně 2600 euro (cca 72 tisíc korun) a za verzi s kůží z aligátora zaplatíte 3000 euro (cca 83 tisíc korun).

zdroj: gsmarena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)