Luxusní telefony nevymřely: Tohle je Lamborghini Alpha-One

luxusni telefon lamborghini alpha-one

Nedávno jsme informovali o tom, že stálice ve světě luxusních telefonů, společnost Vertu končí. Nejedná se samozřejmě o jedinou firmu, která tvoří luxusní telefony, tou další je například Tonino Lamborghini, která se specializuje na různé doplňky a příslušenství s logem známé automobilky. Před několika měsíci se představil telefon Lamborghini Alpha-One, ten je teď dostupný i v Evropě.

Telefon Lamborghini Alpha-One zakoupíte exkluzivně v Londýně

Tento luxusní telefon není jen tak pro někoho, svědčí o tom i to, že se nejprve prodával ve Spojených arabských emirátech. Po několika měsících se ale dostává i do Evropy, respektive do jednoho obchodu Harrods v Londýně. A čím je tedy tento telefon tak výjimečný?

TONINO LAMBORGHINI ALPHA ONE LUXURY SMARTPHONE.

TONINO LAMBORGHINI ALPHA ONE LUXURY SMARTPHONE.

V první řadě to jsou použité materiály, jednak je to ta nejlepší italská kůže, pak také speciální slitina kovů, která se využívá i v autech Lamborghini. V první řadě je hodně lehká, odolá korozi a také má být pevnější než titan. Displej má velikost 5,5 palce a má QHD rozlišení. O výkon se stará výkonný procesor Snapdragon 820. Dále má paměť RAM 4GB a úložiště 64GB.

Baterie má kapacitu 3 250 mAh. Zadní fotoaparát má 20 MPx, přední selfie kamerka pak má 8 MPx. Nechybí ani čtečka otisků prstů, podpora dual SIMkaret a také dva hlasité reproduktory. Podle specifikací vypadá, že tento luxusní telefon bude i použitelný k normálnímu fungování. Samozřejmě je tu problém s cenou. Telefon stojí 2 500 dolarů, což je v přepočtu bez DPH 55 500 Kč. K tomu samozřejmě musíte ještě započítat cestu do Londýna a zpět.

Líbí se vám více tento luxusní telefon od Lamborghini, nebo spíše ty od Vertu?

Zdroj: pocket-lint.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)