Telefon Tonino Lamborghini 88 Tauri: luxusní highend s býkem ve znaku

Tonino-Lamborghini-88-Tauri

Nesejde vám na kdejakém statisíci na bankovním účtu a rádi byste si pořídili telefon, který jen tak někdo nemá? A jste navíc i milovníkem (nebo vlastníkem?) supersportů značky Lamborghini? Jestli ano, tak pro vás máme perfektního kandidáta na váš příští telefon – Tonino Lamborghini 88 Tauri, telefon oplývající highendovými parametry zabalenými do luxusního těla z hodnotných materiálů. Hlavním konstrukčním prvkem se v tomto případě stala ocel, tu pak na zádech doplňuje pravá kůže s prošíváním. Chybět pochopitelně nesmí ani znáček s vyobrazeným býkem. Displej je pak kryt tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. generace, opatřeným oleofóbní vrstvou pro minimalizaci otisků.

Samotný displej má úhlopříčku 5″ a disponuje Full HD rozlišením. Více než dostatečný výkon zařízení dodá procesor Snapdragon 801 se čtyřmi jádry, taktovanými na 2,3 GHz, tomu sekunduje více než štědrá porce 3 GB operační paměti. Neméně velkoryse řešené je i vnitřní úložiště disponující kapacitou 64 GB. Hlavní, 20 MPx, fotoaparát s dvojitým LED přisvícením ostudu zajisté také neudělá, stejně tak i přední 8 MPx snímač. Baterie má kapacitu 3400 mAh. Pro tuto kategorii smartphonů je poměrně neobvyklá podpora dvou SIM karet, přičemž aktivní mohou být obě současně. To znamená, že můžete například z jedné SIM telefonovat a zároveň stahovat data přes datový tarif na druhé SIM kartě. Tonino Lamborghini 88 Tauri podporuje rovněž LTE sítě.

Telefon bude vyroben pouze v omezené sérii 1947 kusů, to symbolizuje rok narození Tonina Lamborghini – syna zakladatele automobilky Lamborghini. Cena byla stanovena na astronomických 6000 $ (v přepočtu přibližně 135 000 Kč).

Jak se vám Tonino Lamborghini 88 Tauri líbí?

Zdroje: PhoneArena.com, 9to5google.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)