5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #144: Xiaomi hodinky, pěnové nástavce a další

Xiaomi hodinky tipy z číny

Kruté mrazy sice zasáhly naši zemi, nás to ale neodradí od pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V dnešním díle na vás čekají Xiaomi hodinky, pěnové nástavce pro sluchátka, zajímavá powerbanka a další.

1) Xiaomi hodinky – Huami Bip

Čínská společnost uvedla chytré hodinky již v roce 2016, koncem loňského roku ale představila další Xiaomi hodinky. Model Bip se stal odlehčenou verzí Huami Amazfit Pace, ponechal si však důležité vlastnosti a ještě navíc prodloužil výdrž na jedno nabití až na 45 dní. Ponechal si i GPS a Glonass, fitness funkce nebo propojení s mobilním telefon. Xiaomi hodinky jsou tak určeny nenáročným uživatelům a sportovcům, kteří využijí přesné trackování sportovní aktivity.

Xiaomi hodinky Huami Bip – vlastnosti

 • 1,28″ displej
 • baterie: 190 mAh
 • výdrž až 45 dní
 • odolnost proti vodě IP68
 • GPS+Glonass
 • senzor srdečního rytmu
 • Bluetooth 4.0

amazfit bip

 

 

Cena: 1 642 Kč (GearBest)

2) Xiaomi powerbanka ZMI 20000

U Xiaomi zůstaneme i u druhého tipu, tentokrát se zaměříme na oblíbené powerbanky. Nový model nabídne nejen luxusní kapacitu 20 000 mAh, ale také trojici výstupů včetně USB-C i možnost použití jako USB HUB. Díky tomu je možné nejen nabíjet, ale i připojit více periferií k notebooku skrze jedno USB.

Xiaomi ZMI 20000 mAh – vlastnosti

 • Rozměry: 160,4 x 81,8 x 21 mm
 • Kapacita: 20 000mAh
 • 3 USB výstupy
 • podpora rychlonabíjení (DC 5V/2,4A 9V/2A 12V/1,2A)

xiaomi zmi 20000-cinske obchody

Cena: 1436 Kč (Aliexpress)

3) Pěnové nástavce na sluchátka

Není výjimkou, že se v našem seriálu objeví zajímavá sluchátka s dobrou cenou. Jako příslušenství by se vám mohly hodit pěnové nástavce, které ještě trochu zlepší požitek z poslechu hudby. Lépe izolují okolní zvuk a vy si tak můžete užít kvalitnější přehrávání.

penove nastavce-sluchatka-tipy z ciny

 

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 87 Kč (GearBest)

4) Bezdrátová klávesnice H1

Poohlížíte se po způsobu, jak ovládat Android TV nebo třeba počítač na dálku? Skvěle může posloužit bezdrátová klávesnice H1, kterou snadno pomocí USB sticku připojíte k zařízením s různým OS. Na své konstrukci nabídne přitom plnohodnotnou klávesnici i touchpad. Integrován je dokonce gyroskop pro použití jako “air mouse”. Horní strana pak nabízí sérii multimediálních tlačítek, která využijete hlavně pro ovládání přehrávání filmů.

H1 – vlastnosti

 • OS: Android, Linux, Mac OS, Windows
 • Připojení: USB stick (2,4 GHz)
 • Dosah: až 15 m
 • klávesnice, touchpad, IR

klavesnice H1-nakupy v cine

 

Cena: 205 Kč (GeekBuying)

5) Propojovací 3,5mm kabel

Dnešní seriál zakončíme tipem na 3,5mm propojovací jack kabel, který najde využít například k propojení telefonu a externího reproduktoru. Výhodou je kroucená šňůra, která nepřekáží, ale v případně potřeby dokáže poskytnout až délku 1,8 metru. Pro vyšší odolnost konektoru je jeden z konců vybaven pružinou.

3,5mm kabel-cinske eshopy

Cena: 31 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 147. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)