5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #167: Pouzdro na zápěstí, zrcátko od Xiaomi a další

Pouzdro na zapesti-nakupy v cine

V dalším díle, ve kterém se věnujeme nákupům z Číny, si představíme například pouzdro na zápěstí, zpětné zrcátko od Xiaomi, OTG redukci a další.

1) Pouzdro na zápěstí

Sportovci jsou dnes velice často vybaveni pouzdry na rameno, kam umístí svůj telefon a mohou si nejen měřit sportovní výkon, ale i třeba poslouchat hudbu. Dnes pro vás máme tip na pouzdro na zápěstí, které vypadá velice podobně. Díky průhledné části je možné nejen vidět na displej, ale i samotný telefon ovládat. Nechybí ani otvor pro sluchátka, ale upřímně – tady se hodí bezdrátová. Pouzdro na zápěstí je navíc voděodolné, aby vás od běhu neodradil ani menší déšť. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Pouzdro na zapesti-cinsky obchod

Cena: 202 Kč (GearBest)

2) Zpětné zrcátko Xiaomi

Dnes není vůbec zvláštní, když má někdo v automobilu palubní kameru. Většinou je umístěna v prostoru zpětného zrcátka, což jednak nebrání výhledu řidiče a zároveň je odtud dobrý “výhled” pro kameru. Co ale integrovat celý takový systém přímo do zpětného zrcátka? Zpětné zrcátko od Xiaomi toho dokáže ještě více. Můžete jej používat nejen jako palubní kameru, ale i jako parkovacího asistenta. Navíc je možné zařízení ovládat hlasem. Negativem je čínský jazyk prostředí, pomůže ale anglická aplikace do telefonu.

Zpětné zrcátko Xiaomi – vlastnosti

 • 5″ IPS diplej
 • 720p kamera
 • IMX323, F1.8, 160° úhel
 • WiFi konektivita
 • parkovací asistent

Xiaomi MiJia zpětné zrcátko

Cena: 2 418 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

3) Bezdrátový přenos obrazu a zvuku

Přemýšlíte nad způsobem, jak bezdrátově přenést zvuk či obraz na velkou vzdálenost? Chcete například sledovat či poslouchat hudbu na zahradě a není možné natáhnout delší kabel nebo přijímat jiný signál? Řešením může být náš třetí tip. Toto zařízení dokáže bezdrátově přenést AV signál až na 300 metrů, stačí jen připojit příslušné kabely do obou krabiček, které se bezdrátově spojí.

bezdrátový přenos zvuku

Cena: 1209 Kč (TomTom)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

4) Přívěsek tlačítko gamepadu

Předposledním tipem je stylovka hlavně pro hráče. Není přitom důležité, zda dáváte přednost počítači, konzoli nebo mobilním telefonům. Důležité je, zda jste milovníkem hraní na gamepadu. Tento tip totiž ukazuje přívěsek, na kterém je známá část gamepadu – čtveřice tlačítek. Přívěsek je vyroben z kovu a stojí opravdu pakatel.

Přívěsek gamepad

Cena: 20 Kč (GearBest)

5) Miniaturní OTG USB-C adaptér

OTG adaptéry jsme tu měli již několikrát, zpravidla se ale jednalo i o kratší kabel. Dnes máme o poznání kompaktnější verzi, která opravdu obsahuje jen OTG redukci na USB-C a nic dalšího. Tomu odpovídá i velice nízká cenu. Tuto redukci lze použít nejen pro mobilní telefony, ale dnes i pro notebooky s USB-C konektorem.

OTG redukce USB-C

Cena: 12 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)