5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #169: hodinky NO.1 F18, loď na dálkové ovládání a další

NO.1 F18-tipy z ciny

Chytré hodinky hodinky NO.1 F18, loď na dálkové ovládání, HDMI přepínač nebo šikovná nabíječka do auta. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Chytré hodinky NO.1 F18

Produkty tohoto výrobce jsme si již v našem seriálu představili, dnes se podíváme na chytré hodinky NO.1 F18. Ty za svou lákavou cenu nabídnou zajímavý design, voděodolnou konstrukci, barevný displej, GPS konektivitu i slušnou výdrž na jedno nabití. Samozřejmostí je propojení s telefonem skrze Bluetooth. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

NO.1 F18 – vlastnosti

 • Odolnost IP68
 • Displej: IPS, 1,3″, rozlišení 240 x 240 px
 • Baterie: 350 mAh, výdrž až 12 dní
 • Materiál: nerezová ocel
 • Čip: Nordic 52832

NO.1 F18-chytre hodinky

Cena: 1 099 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

2) Loď na dálkové ovládání a WiFi

Další tip zaujme hlavně ty, kteří vyráží na dovolenou nebo se často pohybují v okolí vodních ploch. Je jím totiž model lodi na dálkové ovládání. Díky WiFi konektivitě lze navíc sledovat záběry přímo z lodi na mobilním telefonu. Stačí k tomu aplikace od výrobce. Rychlost dosahuje až 25 km/h, hůře je na tom ale výdrž, která se pohybuje okolo 8 minut na jedno nabití.

JJRC S4 Ghost-nakupy v cine

Cena: 1 385 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

3) Multifunkční nabíječka do auta

Potěšíme i motoristy, kteří vyráží na dlouhé cesty s rodinou – třeba na dovolenou. Tento tip totiž představuje nabíječku Xiaomi PHILIPS DLP2029, která se zasadí do otvoru pro nápoje. Nabídne dvojici USB výstupů s proudem až 2,1 A, navíc má na sobě stále dva konektory pro další příslušenství nebo nabíječky. Kromě nabíjení telefonů tak zvládne připojit třeba palubní kameru, lednici a další.

Philips-DLP2029-nabijecka do auta

Cena: 597 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

4) TV Box s šachtou pro pevný disk

TV boxů s Androidem je na trhu spousta a mnoho modelů jsme si již představili i v tomto seriálu. Dnes pro vás máme tip na jeden méně tradiční – má v sobě totiž i slot pro 2,5″ pevný disk, což z něj udělá velice mocné multimediální centrum. Nechybí ani Android 7.1, konektivita včetně 5GHz WiFi, slot pro paměťovou kartu i optický výstup zvuku a Ethernet. Čipset sice nepatří mezi nejvýkonnější, ale i tak disponuje podporou 4K videa a H265.

HD10 TV Box – vlastnosti

 • CPU: RK3328 Quad Core
 • GPU: ARM Mali – 450
 • RAM: 2 GB RAM
 • Vnitřní paměť: 16 GB
 • OS: Android 7.1
 • konektivita: Bluetooth 4.0, WiFi (i 5 GHz), AV, HDMI, RJ45, SPDIF, paměťová karta, USB 3.0, slot pro 2,5″ pevný disk

 

HD10-RK3328-android tv z ciny

Cena: 2 417 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

5) HDMI přepínač

Může se stát, že používáte televizi či monitor, který má volný již pouze jeden HDMI konektor, ale chtěli byste do něj zapojit více zařízení. Řešením je HDMI rozbočovač, do kterého lze zapojit až 3 vstupy a pak jednoduše přepínat. To velice usnadní práci. Příjemná je i nízká cena.

HDMI switch-cinske obchody

 

Cena: 154 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Žárovka Xiaomi nebo OTG redukce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)