Za Android Wear se zaplatí ještě méně: ZTE Quartz jsou nové levné hodinky

ZTE Quartz

V poslední době jsme mohli vidět několik nových hodinek s Android Wear 2.0 na palubě, většina ale byla od výrobců luxusních hodinek, které jsou cenově někde úplně jinde. Výběr levných hodinek s tímto systémem, není vůbec lehký. Novinka ZTE Quartz by mohla ulehčit hledání.

ZTE Quartz mají Android Wear 2.0

Když vynecháme chytré hodinky od luxusních značek, tak i poslední oznámené hodinky o výrobců jako je Huawei nebo LG, nebyly zrovna levné, kdy se cenově blíží k deseti tisícům. Nově představené hodinky ZTE Quartz stojí 192 dolarů, což je bez DPH zhruba 4800 Kč.

A to už je hodně zajímavá cena za hodinky s Android Wear 2.0, kterým nechybí nic podstatného. Mezi dvě vlastnosti, které chybí oproti jiným dražším chytrým hodinkám, patří to, že nepodporuje LTE připojení k internetu. Druhá věc je absence snímače tepové frekvence.

Pro všechny sportovce je pak v hodinkách připravena GPS navigace. O výkon se stará procesor Snapdragon Wear 2100, dále má k dispozici 4GB vnitřní paměti, což je v podstatě standard u chytrých hodinek s Android Wear. AMOLED displej má velikost 1,4“ a rozlišení 400 x 400 pixelů. Nechybí ani certifikace IP67 nebo vestavěný reproduktor s mikrofonem. Baterie má kapacitu 500 mAh. Do prodeje jdou v USA během několika dnů. Prozatím se neví, kdy budou hodinky dostupné v Evropě.

Pořídili byste si chytré hodinky s Android Wear 2.0 za takovou cenu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)