Akční kamera Yi 4K+ je dalším pokračováním. Co nabídne nového?

Yi 4K+

Následovník oblíbených akčních kamer je tady. Společnost Yi se pustila do další akční kamery. Yi 4K+ opět nabízí podporu natáčení videí až ve 4K rozlišení, nyní ale i při 60 FPS. To je něco, co chybí i většině konkurence na poli akčních kamer.

Yi 4K+ je jedna z prvních akčních kamer s 4K rozlišením a 60 FPS

Yi 4K+ využívá SoC Ambarella H2, který v sobě má čtyřjádrový Cortex-A53 a nabízí maximální přenosovou rychlost až 120 Mbps. Dále na kameře nalezneme elektronickou stabilizaci obrazu, možnost natáčet živý přenos na internet anebo podporu natáčení virtuální reality. Najdeme v ní tedy vše, co je potřeba od moderní akční kamery v roce 2017. Cena této kamery bude začínat na 299 dolarech, což je v přepočtu zhruba 7 500 Kč. Podobně jako ostatní Yi kamery, se i tato bude dát koupit u oficiálního českého distributora, jímž je Beryko.cz.

Na veletrhu společnost Yi také poprvé ukázala svůj dron Erida ve vzduchu. Jedná se o velmi lehký dron z karbonových vláken, který dokáže letět rychlostí až 120 kilometrů v hodině a na jedno nabití dokáže létat až 40 minut. Pokud se to potvrdí, jedná se o drona, který má jednu z největších výdrží baterie vůbec. Na trh by se měl dostat v druhé polovině roku.

Zkoušeli jste akční kamery od společnosti Yi, nebo dáváte radši přednost konkurenci?

Zdroj: cnet.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

veletrh ces

Veletrh CES 2017: Co můžeme očekávat?

Články David Trlica David Trlica
3 min. uložit na později

Komentáře (2)