Xiaomi zklamalo. Představilo bílou verzi Mi Mix, ale jinak nic zajímavého

Xiaomi Mi Mix white

Na konci října minulého roku všechny překvapilo Xiaomi, když oznámilo, že koncept Mi Mix půjde do prodeje. Telefon na první pohled zaujal velmi tenkými rámečky. Na veletrhu CES 2017 oznámila společnost bílou verzi tohoto telefonu a několik dalších věcí.

Xiaomi na veletrhu CES 2017 zklamalo

Xiaomi řeklo, že bílá verze Mi Mix bude úplně identická s klasickou černou barvou, a to včetně keramického těla, takže bude velmi odolné proti poškrábání. Zákaznici si tak můžou vybrat novou barvu, která na fotkách vypadá velmi dobře. Pokud si chcete více přečíst o tomto telefonu, můžete tak učinit v naší recenzi.

launch-event_02

Teď ta špatná zpráva. Očekávalo se, že by Xiaomi mohlo na veletrhu CES odhalit globální verze svých telefonů. Bohužel se tak nestalo, a to včetně bílé verze Mi Mix, která se bude oficiálně prodávat pouze v Číně. U nás půjde časem určitě koupit v obchodu Beryko.cz.

Dále Xiaomi ukázalo nový router a čtvrtou generaci své televize Mi TV. Jedná se o chytrou televizi, která má tloušťku pouze 4,9 mm. Televize je navíc modulární, takže se dá jednoduše změnit obrazovka nebo přidat lepší audio. Televize se ale bude opět prodávat pouze v Číně. O dostupnosti v dalších zemích nepadlo ani slovo.

Jak se vám líbí bílá verze Xiaomi Mi Mix?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)