TripAdvisor: průvodce dalšími třiceti městy, včetně Prahy

trip_advisor_ico-300×196

Na začátku května jsme vám v podrobné recenzi TripAdvisor: Šikovný turistický průvodce dvaceti městy představili patrně nejlepšího offline turistického průvodce pro Android. Minulý týden se počet měst, pro která si můžete stáhnout aplikaci, rozšířil na rovných padesát.

Cestování do cizích oblastí může být zábavné a vzrušující, ale zároveň může být i zdrojem frustrace. Pokud dané místo neznáte, patrně budete obtížně hledat, kde se dobře najíst, kde pohodlně přespat, a jaká zajímavá místa navštívit. Právě pro tyto případy vydala společnost TripAdvisor průvodce různými městy po celém světě. Minulý týden přišlo velké rozšíření, a to nejen co do počtu podporovaných měst, ale i z hlediska poskytovaných funkcí a informací.

Podívejme se nejprve na nové funkce:

  • Transit neboli doprava. Uživatel si zde může prohlédnout plány metra a najít nejbližší stanici ve svém okolí, nebo v okolí zvolené restaurace, hotelu, nebo bodu zájmu.
  • TripIdeas neboli nápady na výlet/procházku. Trasy jsou založeny na populárních tématech, jako je cestování s rodinou, destinace pro jedlíky, či místa “mimo vyšlapané cesty.” Každá trasa obsahuje fotografie míst, která navštívíte.
  • Personalizované mapy a itineráře – uživatel si může přizpůsobit mapy svým potřebám a požadavkům. Může si zobrazit uložené destinace, stanice metra, a všechny restaurace, hotely a místa, která ho zajímají.

Jestliže v blízké budoucnosti plánujete výlet do některého z podporovaných měst, rozhodně můžeme doporučit instalaci příslušné aplikace TripAdvisor. Nic lepšího pro pěší procházky tolika světovými městy totiž pravděpodobně neexistuje.

“Uživatelé se rozplývají nad snadností použití a vstřícností průvodců městy TripAdvisor, což potvrzuje více než milion stažených aplikací,” řekl Adam Medros, viceprezident TripAdvisoru. “Jsme nadšeni, že můžeme přinést více měst a vylepšené funkce pro cestovatele, kterým naše aplikace pomohou ještě více si užít výlety.”

Aktuálně přibyli průvodci pro těchto 30 měst:

Všechny průvodce TripAdvisor najdete v Obchodě Play. Jistě potěší i informace, že aplikace jsou nabízeny zcela zdarma.

Zdroj: Android Central

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

SpeedView: GPS tachometr pro váš Android

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (0)