Spotify spouští soundtracky z videoher a řízené herní playlisty

změny u Spotify

Možná ten pocit znáte také. Sedíte u počítače a hrajete nějakou aktuální pařbu, jejíž hudba je natolik epická, že vám zní v hlavě ještě po zbytek dne. A možná jste v některém momentu hry zaslechli melodii, která se vám velice líbila. Než jste ale stačili vytáhnout Shazam, hudba dohrála a vy jste tak nezaznamenali o co jde. S těmito problémy vám ale nyní může pomoci streamingová hudební služba Spotify.

Spotify nabídne v sekci “Gaming” herní hudbu

Spotify nyní spustilo sekci “Gaming“, která je připravena pro každého hráče. Naleznete v ní více než stovku skvělých soundtracků ke všem možným hrám. Sekce tu ale není jen pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu ze hry. Je tu i pro ty, kteří právě tu originální hudbu poslouchat nechtějí.

Spotify Gaming

Potřebujete při akční střílečce poslouchat nějaký nařezaný metal, který vám rozproudí krev v žilách? Nebo jste spíše hráči závodních her a během jízdy si spíše poslechnete nějaké tango, ve stylu bíle oděného ochočeného jezdce Stiga? Žádný problém. Stačí ve hře hudbu vypnout a ve Spotify si pustit některý z řízených playlistů (Curated Playlists), určených speciálně pro poslech při hraní her. Samozřejmě pak nechybí ani komunitní playlisty. U těch již ale nemůžeme zaručit, že přesně splní vaše požadavky.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)