Google Hodiny si nově rozumí se Spotify: Vytvořte si budík s oblíbenou hudbou

google hodiny integruje spotify

Aplikace Google Hodiny dostává zajímavou novinku. Google se spojil se Spotify a integroval možnost vybrat si jako vyzvánění budíku vaši oblíbenou hudbu. Trochu divné je to, že podpora je pouze pro Spotify a ne pro Google Play Music nebo novinku v podobě YouTube Music.

Google Hodiny nově podporují Spotify. A to i ve verzi zdarma

Důvody, proč Google nepodporuje v hodinách své vlastní streamovací služby není jasné. Nicméně pokud používáte Spotify, můžete si ji propojit s aplikací Hodiny. Nemusíte přitom mít prémiový účet Spotify, integrace funguje i s účtem zdarma.

google hodiny integrace spotify

Po integraci se v nastavení budíku objeví nová sekce, kde si můžete vybrat vaše playlisty, případně vám přímo Spotify navrhne playlisty určené ke vstávání. Využít také můžete vyhledávání písniček. Jedna z nových funkcí je i to, že po zastavení alarmu se bude hudba přehrávat nadále. Funkce se postupně začne uvolňovat na telefonech, které mají alespoň Android 5.0 Lollipop.

[appbox googleplay com.google.android.deskclock]

[appbox googleplay com.spotify.music]

Vyzkoušíte si budík s integrací Spotify?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)