Skládací telefon ZTE Axon M se dostává i do Evropy

skladaci-telefon-zte-axon-m

Skládací telefon ZTE překvapil na konci minulého roku téměř všechny. Objevil se totiž z ničeho nic. Technicky řečeno jde o skládací telefon, i když ještě je tvořen dvěma oddělenými displeji, a ne jedním ohebným displejem. I díky tomu bublina kolem tohoto telefonu splaskla za pár dní. To se ale může zase změnit, společnost ZTE oznámila, že se telefon začne prodávat na dalších trzích.

Skládací telefon ZTE Axon M se ještě na jaře objeví v Evropě

Tento netypický telefon se prozatím prodával výhradně v USA. Za čtyři dny pak začíná prodej v domovské Číně. Naštěstí ale s rozšiřováním není konec. Ještě v tomto čtvrtletí (měsíce leden až březen) se telefon začne prodávat v Evropě. Zatím není jasné, ve kterých státech a stejně tak není známá evropská cena.

skladaci telefon zte axon m

Zajímavé je také to, že nejde o “jednohubku” od ZTE. Viceprezident oddělení marketingu řekl na veletrhu CES, že Axon M obdržel pozitivní zpětnou vazbu od těch, kteří si telefon zakoupili. Přiznal ale také, že je ještě spousta věcí, které se dají vylepšit. A to i k ohebnému displeji. Potvrdil také to, že i v budoucnu uvidíme další skládací telefony od ZTE.

[aps_product_sz id=”470266″]

Koupili byste si skládací telefon, nebo zatím dáváte přednost klasickému designu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)