Ritot – chytrý náramek promítne informace na vaši ruku

ritot-4

Vývoj chytrých hodinek se stále zrychluje a pozadu nezůstávají ani chytré náramky. Na serveru indiegogo se nyní objevil jeden obzvláště zajímavý – chytrý náramek Ritot místo displeje promítá veškeré informace na vaši kůži. Zvládne to dokonce ve 20 různých barvách, informace jsou viditelné ve dne i v noci a podle tvůrců vaší kůži nehrozí žádné nebezpečí. A to na tom není to nejlepší – Ritot je možné spojit s vaším telefonem a kromě času je možné promítat na ruku i další informace – zmeškaná volání, SMS, e-maily, notifikace z Facebooku, Twitteru atp. Čas lze zobrazit tlačítkem na těle náramku či zatřesením ruky, po 10 sekundách obraz opět zmizí.

ritot-1 ritot-2

http://youtu.be/OfmReO31grA

Podle autorů vydrží chytrý náramek až měsíc ve “stand by” režimu, nebo 150 hodin při promítání. Ritot je voděodolný a existuje ve dvou variantách – luxusnější a sportovní verzi. Nejvíce nás samozřejmě zajímá cena – ta byla stanovena na 120 dolarů (tedy cca 2500 Kč) ze serveru indiegogo.com. Náramek již dosáhl částky, kterou bylo potřeba vybrat pro začátek výroby. Snad se tedy co nejdříve objeví v prodeji.

ritot-3

ritot-5

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)