Huawei TalkBand B5 představen: Chytrý náramek a Bluetooth handsfree v jednom

naramek huawei talkband B5

Huawei TalkBand je poměrně úspěšná řada zařízení, svědčí o tom i to, že se představila již pátá generace. Jedná se o hybridní zařízení, které kombinuje chytrý náramek a bluetooth handsfree.

Huawei TalkBand B5 má hned několik využití

Na první pohled vypadá Huawei TalkBand B5 jako klasický chytrý náramek. Má 1,13″ velký AMOLED displej, který má 2,5D zaoblení tvrzeného skla. Náramek má 512 KB RAM a 16 MB vnitřní paměti, i to naznačuje, že do něj nenainstalujete žádné další aplikace nebo nepřidáte si hudbu. Kapacitu baterie má 108 mAh a podle společnosti Huawei má vydržet 3 dny na jedno nabití.

TalkBand B5 splňuje certifikaci IP57, takže to nebude nic ideálního na plavání. Náramek se propojuje přes Bluetooth a je kompatibilní s telefony, které fungují alespoň na Androidu 4.4 anebo iOS 9. Nechybí klasické funkce chytrých náramků jako je monitorování spánku nebo měření tepu. Nechybí ani vyhledávač telefonu a možnost ovládat fotoaparát v telefonu. Některé funkce jsou však dostupné pouze na telefonech Huawei nebo Honor.

design naramku huawei talkband

To nejzajímavější je ale v tom, že samotné zařízení můžete jednoduše oddělat z náramku a použít jej jako Bluetooth handsfree. Máte tak handsfree vždy u sebe, i když jej aktivně nepoužíváte. TalkBand B5 bude dostupný od 20. července v pěti různých barevných kombinacích. Cena a dostupnost ještě nebyla oznámena.

Využíváte handsfree? Hodilo by se vám tohle hybridní řešení od Huaweie?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)