Rádio s novinkami už není jen pro Galaxy S8. Google funkci zpřístupnil všem

radio s novinkami

Uživatelé Galaxy S8 a S8+ měli při použití aplikace Google Play Music jednu výhodu, mohli využívat novou funkci Rádio s novinkami. Jedná se o podobnou funkci, jako “Discover Weekly” ve Spotify. Rozdíly mezi těmito hudebními službami se opět zmenšují.

Rádio s novinkami se aktualizuje každý den

Nová funkce byla dostupná exkluzivně pouze pro majitele Galaxy S8 telefonů, a to díky uzavřenému partnerství mezi Googlem a Samsungem. Kromě toho, mají také majitelé k dispozici celkem místo na 100 tisíc vlastních písniček, které můžou uploadovat. Zpátky ale k nové funkci pro Hudbu Play.

Ta rovněž využívá strojové učení. Nabízí vám nové písničky vašich oblíbených autorů, případně těch, který patří do stejného žánru. Na rozdíl od Discover Weekly od Spotify, Google slibuje, že mix písniček se bude aktualizovat každý den. V playlistu se budou ukazovat maximálně dva týdny staré písničky či alba.

google play music novinky

K využívání je zapotřebí předplatné Google Play Music. Nejjednodušeji, jak k nové službě přistoupit, je napsat do vyhledávacího pole aplikace “New Release Radio” nebo “Rádio s Novinkami”. Funkce funguje jak na telefonu, tak i v prohlížeči na PC.

[appbox googleplay com.google.android.music]

Používáte Google Play Music? Chyběla vám možnost objevování nových písniček?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)