Nové živé tapety Google můžete zdarma stahovat do telefonů

zive tapety google

Už první Pixel telefony měly zajímavé živé tapety. S příchodem nové generace telefonů od Googlu, se také dostalo na poměrně velké množství nových tapet. Ty jsou stále oficiálně dostupné pouze pro Pixel telefony, nicméně díky šikovným vývojářům už se dá aplikace stahovat i na telefony ostatních značek.

Nové živé tapety Google si můžete stáhnout na velké množství telefonů

Na XDA fóru se objevila upravená verze aplikace pro živé tapety. K aktivaci je potřeba alespoň Android 6.0  Marshmallow. Jediné mínus je zatím v tom, že aplikace podporuje pouze Snapdragon čipsety. Pokud tedy máte v telefonu například Exynos nebo Kirin, tak bohužel tyto živé tapety Googlu momentálně fungovat nebudou.

My jsme vyzkoušeli tapety na OnePlus 5, kde fungují velmi dobře, a to i s výchozím OnePlus Launcherem, není tak potřeba instalovat například Nova Launcher. Pohyblivé obrázky fungují jak na domovské obrazovce, tak i na uzamčené. Náš favorit je pak fotografie pláže, kde můžete vidět animaci vln moře. Zároveň při natáčení telefonu do stran nebo při přejetí na další stránku, se mírně obrázek posune. Stahovat aplikaci můžete z XDA fóra.

K dispozici je celkově téměř 30 pohyblivých tapet. Pokud vám nevyhovují pohyblivé tapety, tak před několika dny Google aktualizoval i svou aplikaci Tapety, kde naopak najdete celou řadu nových obrázků, které se dají použít jako wallpaper.

[appbox googleplay com.google.android.apps.wallpaper]

Používáte na svém telefonu živé tapety?

Zdroj: forum.xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (4)