Google připravil velké slevy na Pixel 2 telefony. Ušetříte tisíce

pixel 2 telefony sleva

Zajímavou vánoční nabídku si připravil Google ve svém online obchodu. O poměrně velkou částku zlevnil všechny Pixel 2 telefony. Zajímavé je ale na tom to, že tato akce neplatí jen pro USA, ale také pro německý Google Store, takže slevy můžeme bez větších problémů využít také. Zdarma navíc dostanete i Google Home Mini.

Pixel 2 telefony se slevou a navíc s Google Home Mini zdarma? Stačí objednat přes německý Store

Tato vánoční nabídka platí až do 20. prosince, a to na všechny možné barvy a modely Pixel 2 telefonů. Je jedno, jestli se jedná o klasickou či XL verzi s úložištěm 64 či 128 GB. Ke všem těmto telefonům navíc obdržíte zdarma chytrý reproduktor Google Home Mini. Samotná sleva pak je 150 eur, což je cca 3 900 Kč. To je hodně pěkná sleva na pár týdnů staré telefony.

google pixel 2 vanoce 2017

Cena za klasický Pixel 2 tak začíná na částce 649 eur, což je po přepočtu 16 700 Kč. Pixel 2 XL pak vyjde na 789 eur, to je cca 20 250 Kč. Za verzi se 128GB úložištěm si k těmto částkám připočtěte ještě 2 800 Kč. Kompletní ceny naleznete na německém Google Store. Jediné mínus tak může být v tom, že telefony již pravděpodobně nestihnou přijít do Vánoc.

Google oficiálně nedováží produkty z německého Google Store k nám. Musíte použít služby jako je mailboxde.cz nebo znemecka.eu. První jmenovanou službu můžeme osobně doporučit, kdy jsme ji v redakci několikrát použili, a to i třeba na dodání Pixelu 2 na recenzi. Poštovné do Česka vychází na zhruba 140 Kč. Dodání telefonu trvá obvykle 3 až 4 dny, a to hlavně z toho důvodu, že Google telefony odesílá až z Nizozemska.

[aps_product_sz id=”452209″]

[aps_product_sz id=”452212″]

[aps_product_sz id=”452219″]

Zaujal vás Pixel 2 telefon za tuto cenu?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (3)