Jeden strojek na krátké i dlouhé vousy, umí i přesně tvarovat

Philips OneBlade holící strojek

Komerční článek

Doby, kdy gentleman chodil každý den hladce oholený, jsou pryč. Hladkou tvář má v dnešní době sotva třetina mužů. Dvě třetiny jsou kreativní a tvar i délku svých vousů rádi mění. Jestliže se holíte dvakrát, maximálně třikrát týdně, nevyžadujete zcela hladké oholení, ale trváte na přesnosti při tvarování vousů, postačí vám nově pouze jediný přístroj – Philips OneBlade.

Právě pro vás je určený nový OneBlade od firmy Philips, který umí zastřihávat, tvarovat a holit vousy jakékoliv délky. To vše na sucho nebo na mokro s pěnou a klidně třeba i ve sprše, protože je vodotěsný.

Podle fotek a videí, které s novým strojkem udělali první čeští zákazníci, nebudete potřebovat žádný jiný přístroj, protože tento zvládne, cokoli potřebujte. Umí z tváře shodit dlouhý plnovous nebo pomocí jemného tvarování vytvořit z vousů třeba logo Supermana. Jeden český super muž se se strojkem  OneBlade dokonce holil u skoku s padákem. Tím chtěl ukázat, jak je to snadné. Jiný zase svěřil strojek své malé dceři, která ho s ním oholila. Bez jediného škrábnutí.

„Strojek je naprosto vynikající, kompaktní rozměry umožňují holení s chirurgickou přesností, strojek netahá, nekouše – vlastně je skoro nereálné se jím pořezat,“ říká například jeden z uživatelů Majkls.

Oneblade na holeni

Strojek má systém dvojí ochrany – hladký povrch a oblé špičky chrání pokožku před podrážděním. Přitom si ale ostří OneBlade pohybující se rychlostí 200 kmitů za vteřinu, velmi dobře poradí i s těmi nejdelšími vousy. Břit je oboustranný, takže s ním můžete vousy snadno vytvarovat do dokonalého stylu.

Strojek se dá pořídit za 1 349 korun. K zajištění optimálního výkonu stačí břit vyměnit jednou za 4 měsíce. Výměna je snadná a bezproblémová. Po osmihodinovém nabíjení zajišťuje dobíjecí NimH baterie 45 minut nepřetržitého výkonu. V balení jsou i nástavce na úpravu různě dlouhých porostů: 1 mm pro krátký upravený střih, 3 mm pro strniště a s 5 mm pro delší vousy.

Více informací najdete na www.philips.cz/oneblade

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)