Chytré hodinky Moto 360 mají problém s překreslováním obrazu

motorola-moto-360-image-persistence-600×450

Chytré hodinky Motorola Moto 360 plní titulní strany mnoha internetových zpravodajských serverů již nějaký ten pátek. Podle posledních informací se ale některé kousky potýkají se závažnými problémy s displejem. Líbí se vám tyto hodinky a chcete si je pořídit? Pojďme se podívat na to, o jaký problém se jedná.

Motorola Moto 360 (45) Motorola Moto 360 (19) Motorola Moto 360 (9)

Několik uživatelů chytrých hodinek Moto 360 uveřejnilo fotografie, na kterých si můžete všimnout závady s překreslováním obrazu na LCD panelu. Pokud se na hodinkách zobrazuje velmi dlouho jeden a ten samý obraz, tak je možné, že se některé pixely zaseknou a zůstanou viditelné i na jiných obrazovkách. Tento problém se objevuje zejména při nabíjení v noci, kdy na LCD displeji hodinek svítí po velmi dlouhou dobu nabíjecí obrazovka. Nutno podotknout, že se nejedná o nezvratný problém, jako například vypalování Super AMOLED displejů.

Motorola Moto 360 Image persistence 2

Tento problém byl doposud hlášen pouze několika uživateli, nemusí se tak jednat o vadu všech kusů. Pokud si hodinky pořídíte a setkáte se s tímto problémem, tak se s ním bohužel budete muset naučit žít. Problém s překreslováním je totiž vlastností některých typů LCD panelů.

Motorola Moto 360 Image persistence

Na první pohled chytrých hodinek Motorola Moto 360 se můžete podívat v tomto článku.

Vadil by vám problém s překreslováním obrazu na hodinkách Moto 360?

Zdroj: Android Police.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži mimo jiné i tento skvost? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)