LG oznámilo plán aktualizací některých telefonů na Jelly Bean

lg-jelly_ico

LG uvolnilo informace o tom, která zařízení dostanou aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean, a kdy by se tak mělo stát. Tisková zpráva se sice týká korejského trhu, nicmíně dá se předpokládat, že podobné termíny budou platit i pro zbytek světa.

Jako první začne v listopadu dostávat Jelly Bean model Optimus LTE II. Update přinese nejen novou verzi systému, ale také vylepšení uživatelského rozhraní a aplikace LG (předpokládá se, že v podstatě by softwarová výbava měla odpovídat L Optimusu G).

LG Optimus G by se Jelly Beanu měl dočkat v průběhu prosince.

LG Optimus G by se Jelly Beanu měl dočkat v průběhu prosince.

LG Optimus G by se Jelly Beanu měl dočkat v průběhu prosince.

Další dva – Optimus Vu a Optimus Vu II – se mohou na Jelly Bean těšit v prvním čtvrtletí 2013. I tato zařízení mohou čekat podobný balíček vylepšení, včetně lepšího rozpoznávání doteků a rychlejší odezvy. Zlepšit by se měla rychlost při prohlížení webových stránek, přepínání obrazovek, atd.

Tisková zpráva bohužel nezmiňuje žádná další zařízení, a to ani ta, která čekají teprve na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zdroje: Android Central a tisková zpráva LG.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (11)