Kecálci Google Allo a Duo se již brzy spojí

Google Allo a Duo

Nová verze Google Allo přinesla několik zajímavých věcí. Tou největší je určitě náznak toho, že brzy přijde integrace videochatování Google Duo. Více informací bychom se měli dočkat na konferenci I/O.

Google začíná spojovat své aplikace?

Mnoho lidí kritizuje společnost Google za to, že má velké množství aplikací, a to i na stejné věci. Co se týče chatování, tak zde je to obzvlášť podivné, aplikací od Googlu najdete v obchodu několik. Ty poslední jsou Google Allo a Duo. Jeden má být náhrada Hangouts s podporou chytrého asistenta, druhý se pak čistě zaměřuje na videohovory. Stále nám není zcela jasné, z jakého důvodu Google aplikace takto tříští, nicméně u těchto dvou aplikací se to brzy změní.

Google-Allo-11

V nové aktualizaci pro Google Allo se objevuje část kódu, ze kterého jde jasně vyčíst, že videohovory již budou brzy fungovat i přes tuto aplikaci. Nové položky se objeví v profilu uživatele v Allo, jak můžete vidět na obrázku.

Zatím není jasné, jak bude integrace fungovat, jestli se bude jednat pouze o zástupce, nebo se bude jednat o plnou integraci. Kromě tohoto se pak v nové Allo aktualizaci objeví nové nastavení pro Asistenta a podpora QR kódu pro skupinové chaty.

[appbox googleplay com.google.android.apps.fireball]

[appbox googleplay com.google.android.apps.tachyon]

Používáte ještě Google Allo nebo Duo?

Zdroj: androidheadlines.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (7)