Kalkulačka Google se zbavuje zelené barvy a přináší několik vylepšení

kalkulacka google nova barva

Zelená je pryč. Kalkulačka Google v nové verzi 7.4 prošla změnou designu a přinesla také několik novinek. Kromě barev se změnilo i několik prvků. Pojďme se na novinky podívat blíže.

Kalkulačka Google dostává nový kabát v modré barvě

Už před spuštěním si všimnete změny. Ikonka kalkulačky změnila barvu, což značí celkovou změnu designu. Pokud jste v poslední době kalkulačku od Googlu používali, tak si změny všimnete hned. Nyní je hlavní barva aplikace modrá. Nejedná se ale o jedinou změnu, nicméně těch dalších už si jen tak lehce nevšimnete.

První novou funkcí je možnost rychle přepínat mód kalkulačky mezi radiány a stupně. Dále se přeměnilo mírně fungování historie, kdy stačí už jen kliknout na číslo z historie a automaticky se vloží, v předchozích verzích se muselo zdlouhavě kopírovat.

Nová verze 7.4 už je dostupná ke stažení z Google Play. V obchodu je ještě vidět starší ikona a obrázky v zelené barvě, nicméně po instalaci už je vše v pořádku.

[appbox googleplay com.google.android.calculator]

Líbí se vám nová barevná varianta více, nebo je vám to jedno?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (5)