Hudba Play: nabídne Google album zdarma každý týden?

GooglePlayMusic-logoNew

Hledáte nějakou novou hudbu? A pokud možno zdarma? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Google ve své hudební službě Hudba Play občas nabízí nějaké to album zdarma. Až dosud se však vždy jednalo o alba, která Google sám namíchal a vydal je jako kolekci k nějaké příležitosti. O Vánocích jsme se tak dočkali například dvou alb s nejoblíbenějšími světovými koledami. V předvečer Silvestrovské noci zase Google vypustil kolekci s nejoblíbenějšími popovými hity. Tato alba jste si mohli zakoupit za 0,- Kč a přestože jste za album nic nezaplatili, koupili jste si je a jsou vaše.

V sobotu ráno jsme ale mohli být svědky něčeho nového. Australskou zpěvačku, která si říká Sia, bude znát asi většina z vás. A právě její úspěšné album „1000 forms of fear“ se objevilo na Googlí Hudbě Play naprosto zdarma ke koupi. Jedná se o stejný platební proces, kdy je vám naúčtována částka 0,- Kč. Album tedy zakoupíte, opět je vaše a budete k němu mít přístup odkudkoli.

Hudba Play - Bezplatné album týdne

Album je v aplikaci zařazeno v kategorii, která je nazvána „Bezplatné album týdne“. Už na první pohled to vyvolává dojem, že nejde o ojedinělou akci. Pravděpodobně tedy bude Google nabízet každý týden jiné album, které si budete moci „zdarma koupit“.

Abyste si mohli album zdarma zpřístupnit, je nutné mít Google účet spárovaný s kreditní kartou, ze které by se částka 0,- Kč mohla odečíst. Ano, je to paradox, ale vzhledem k tomu, že je stále jedná o nákup, chápeme to. Na druhou stranu není potřeba být předplatitelem služby Hudba Play Na Plno, ani není třeba mít již další alba nakoupená.

Zdroj: Google Hudba Play

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (26)