Google Home nově reaguje na dva příkazy najednou

dva příkazy

Google Home obdržel novou aktualizaci, díky které chytrý repráček zvládne reagovat na dva příkazy v jednom kroku. Tato aktualizace bude do světa uvolňována postupně.

Dva příkazy v jednom kroku

Google Home, jakožto chytrý asistent obdržel novou aktualizaci. Díky ní chytrý reproduktor zvládne zpracovávat dva příkazy najednou. Dříve jste museli zadávat příkazy po jednom a čekat na reakci. Nyní lze spojit dva požadavky do jednoho příkazu. Google Home zpracuje první požadavek a následně i druhý, bez větší prodlevy.

Funguje to následovně. Přijdete domů, chcete se dívat na televizi a zkontrolovat, jaké bude počasí v následujících dnech. Stačí říct „Turn on the TV and give me the weather forecast.“ Google Home zapne televizi a následně sdělí předpověď počasí.

Google Home – multiple query demo

Google Home - multiple query demo

Zatím se neví, kdy se tato aktualizace rozšíří do celého světa. Pravděpodobně bude uvolňována postupně v několika vlnách. Google vytvořil tuto funkci, aby byl chytrý asistent „více lidský.“ Dostupná je pouze pro Google Home. V aplikaci Google Asistent pro telefony je prozatím nedostupná. Pravděpodobně to ale nebude trvat dlouho a dostane si i do dalších zařízení, včetně telefonů.

Jaká funkce by podle Vás u chytrých asistentů neměla chybět?

Zdroj: androidauthority.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (0)