Zahrajte si v aplikaci Facebook Messenger skrytý basketbal

facebook_messenger_basket_ico

Těsně před zahájením play-off amerických univerzitních basketbalových klání „March Madness,“ což je jedna z nejoblíbenějších a nejsledovanějších sportovních událostí v USA, přišla malá aktualizace aplikace Facebook Messenger, která vám umožní zahrát si basketbalovou minihru. V tomto návodu vám ukážeme, jak hru aktivovat a hrát.

Jak si v programu Facebook Messenger zahrajete basketbal?

Nejprve v aplikaci Facebook Messenger otevřete konverzaci s nějakým kontaktem. Pak vstupte přes tlačítko do režimu emotikon.

Vstupte přes tlačítko do režimu emotikon Vstupte přes tlačítko do režimu emotikon

Zde vyhledejte emotikonu s basketbalovým (oranžovým) míčem (je na třetí záložce se zvonečkem zhruba na dvanáctém řádku).

Vyhledejte emotikonu s basketbalovým míčem Vyhledejte emotikonu s basketbalovým míčem

Emotikonu běžným způsobem odešlete.

Emotikonu odešlete Emotikonu odešlete

Pak na ní v chatu dlouze podržte prst. Toto funguje jen v případě, že je ikona na konci konverzace. Jakmile se posune výše, ztratí svou interaktivitu a pro zahájení hry je nutné poslat ji znovu.

Podržte prst na míči Podržte prst na míči

Tím se dostanete do režimu hry, kde budete mít k dispozici koš a basketbalový míč.

A můžete hrát basket v aplikaci Facebook Messenger A můžete hrát basket v aplikaci Facebook Messenger

Vaším úkolem je tahem prstu nastřílet co nejvíce košů v řadě za sebou. Jakmile koš minete, začíná počítání opět od nuly.

Obtížnost hry se postupně zvyšuje – zatímco v prvních kolech je míč prakticky přímo pod košem, v dalších se jeho výchozí pozice posouvá do stran. Od desáté úrovně se hra mění ve „střelbu“ na pohyblivý terč, jehož rychlost pohybu se po 20. kole zvyšuje.

Basketbal není první hrou, kterou si v rámci aplikace Facebook Messenger můžete zahrát. Od konce loňského roku lze v rámci tohoto programu na zasílání zpráv hrát šachovou partii, kterou aktivujete zadáním @fbchess play v okně konverzace (informovali jsme v aktualitě Zahrajte si hru ukrytou ve vašem Facebook Messengeru).

Pochlubte se v diskuzi pod článkem, jakého nejvyššího skóre jste ve hře dosáhli!

Zdroje: Android Central a The Next Web.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (10)