5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #168: Žárovka Xiaomi II, OTG redukce a další

žárovka Xiaomi - nákupy v číně

V dnešním díle na vás čeká žárovka Xiaomi druhé generace, několik šikovných adaptérů a redukcí nebo třeba pouzdro na sluchátka. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, tentokrát s pořadovým číslem 168.

1) Žárovka Xiaomi II (bílá)

Často bývá vůbec prvním chytrým zařízením v domácnosti osvětlení. Chytré žárovky začínají být běžně dostupné, a to platí zejména o zboží z Číny. Žárovka Xiaomi druhé generace přináší zlepšení v případě svítivosti nebo možnosti nastavovat barevnou teplotu. Bílá verze žárovky (tedy bez možnosti měnit RGB barvy) vyjde již na necelé 4 stovky, což je velice lákavá cena. Ovládat ji totiž můžete nejen pomocí mobilního telefonu, ale i klidně domácím asistentem Google Home. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Žárovka Xiaomi (Yeelight YLDP05YL)

 • spotřeba: 10 W
 • barevná teplota: 2700-6500 K
 • svítivost: 800 lm
 • patice E27
 • konektivita: WiFi

 

Xiaomi žárovka YLDP05YL

Cena: 361 Kč (GearBest)

2) Přívěsek a redukce USB-C MicroUSB

Používáte zároveň telefony s MicroUSB a USB-C konektorem? Pak se vám jistě bude hodit redukce, která dokáže využít MicroUSB kabely i pro telefony s USB-C. Abyste měli navíc tuto redukci kdykoliv po ruce, můžete si pořídit verzi na klíče. Díky kovovému provedení vypadá dobře a dá se očekávat rovněž vyšší odolnost.

redukce microUSB usb-c

Cena: 33 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 6 tipů)

3) Miniaturní OTG adaptér USB-C

U redukcí ještě zůstaneme a stejně jako v předchozím díle se zaměříme na OTG. Tato redukce je opravdu to nejmenší, co můžete pro zapojení například flashdisku do telefonu použít. Cena je rovněž lidová.

USB-C Otg redukce

Cena: 10 Kč (GearBest)

4) Pouzdro na sluchátka

Hudbu na cestách dnes poslouchá velké množství uživatelů smartphonů. V momentě, kdy dorazíte do práce nebo do školy, se hodí někam vhodně sluchátka ukrýt, protože kapsa není vždy to pravé řešení. Proto je naším dalším tipem jednoduché pouzdro, které sluchátka ochrání a zajistí, že se kabel nezamotá.

Pouzdro na sluchátka

Cena: 21 Kč (GearBest)

5) Nabíječka a stojánek v jednom

Posledním dnešním tipem je nabíjecí kabel, který díky vhodné konstrukci poslouží zároveň i jako stojánek. Přímo při nabíjení tedy můžete například sledovat film nebo brouzdat na internetu, aniž byste museli telefon držet v ruce nebo o něco opírat. Jedná se i o zajímavý doplněk do kanceláře nebo na cesty.

nabijecka a stojanek v jednom

 

Cena: 90 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Žárovka Xiaomi nebo OTG redukce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)