5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #172: Gamepad iPEGA, Android PC a další

gamepad ipega-tipy z ciny 172

Patříte mezi hráče na mobilu? Pak se vám bude hodit iPEGA gamepad. Máme pro vás také tipy na bezdrátovou nabíječku, držák do auta nebo zajímavé Android PC. Vítejte u dalšího dílu našeho seriálu.

1) iPEGA gamepad s držákem telefonu

Hráčů mobilních her stále přibývá, což jde ruku v ruce s vyšším výkonem dnešních smartphonů. Chcete si hry ještě více užít? Řešením je iPEGA gamepad, se kterým to půjde lépe. Díky ergonomii je ovládání přesnější a pohodlnější než na dotykovém displeji, navíc je iPEGA gamepad vybaven i držákem pro telefon. Díky 400mAh baterii vydrží až 10 hodin hraní.

iPEGA PG-9088 – vlastnosti

 • Bluetooth gamepad,
 • výdrž 10 hodin,
 • držák na telefon,
 • 2 hodiny nabíjení.

iPEGA PG-9088

Cena: 354 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 18 tipů)

2) Bezdrátová nabíječka

Pokud vlastníte telefon s podporou bezdrátového nabíjení, byla by škoda tento benefit nevyužít. Originální nabíječky bývají drahé a pokud třeba shánítě nějakou náhradní na chatu či do práce, skvělou službu udělají i levnější nabíječky z Číny. Jednu z nich vám dnes přinášíme. Zaujme stylovým designem a nízkou cenou. Rychlonabíjení ale nečekejte.

Bezdrátová nabíječka

Cena: od 243 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 18 tipů)

3) Android PC H96 Pro 4K

Jak vylepšit funkce své televize? Stačí do ní zapojit Android PC. Modely H96 jsme si tu již představovali, tentokrát pro vás máme kompatnější verzi H96 Pro 4K. Ta se pyšní hlavně podporou přehrávání 4K videa, Bluetooth, 5GHz WiFi nebo Androidem ve verzi 7.1. Na těle nabídne ještě dvojici USB konektorů a čtečku paměťových karet.

H96 Pro 4K – vlastnosti

 • CPU: Amlogic S905x
 • paměť: 2 GB RAM, úložiště 16 GB,
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac,
 • Bluetooth, HDMI, slot pro paměťové karty, USB,
 • Android 7.1.

H96 Pro 4K

 

Cena: 912 Kč (Aliexpress)

4) Držák do auta

Dnes potěšíme i řidiče, a to předposledním tipem. Je jím totiž levný držák do auta, který patří do mřížky ventilace. Díky konstrukci lze telefon do držáku velmi snadno umístit a telefon následně dobře drží. Legrační design je pak spíše bonusem.

Držák do auta Baseus

Cena: 115 Kč (GearBest)

5) Navíjecí kabel

Dnešní seriál zakončíme tipem, který se hodí hlavně těm, kteří vlastní zařízení s USB-C, MicroUSB i Lightning. Je jím totiž navíjecí kabel, který disponuje těmito třemi konektory. Můžete tak třeba na dovolenou vzít jen jeden kompaktní kabel a použít jej pro nabíjení všech zařízení.

navíjecí kabel baseus

Cena: 143 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 172. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Gamepad iPega nebo třeba nabíječka?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)