ZTE předbíhá konkurenci. Tegru 4 nasadí do mobilu mezi prvními

Tegra4-02-580-75

Čínská společnost ZTE rozhodně nekraluje androidím smartphonům a jejich přístroje se tak trochu krčí v rohu. Alespoň tedy v celosvětovém měřítku. Přesto to vypadá, že si ZTE přeci jen připíše jeden skalp. Model ZTE U988S by totiž měl být jedním z prvních telefonů, které bude pohánět Tegra 4, nejnovější počin společnosti Nvidia. Na světlo světa se dostaly snímky podoby tohoto přístroje a unikly také specifikace. O Tegře 4 a mobilním telefonu jsme již mluvili v souvislosti s Xiaomi Mi3. Podle prvních benchmarků to vypadá, že Tegra 4 bude hravě překonávat všechny dosavadní čipy na trhu. Nás však bude zajímat souboj se Snapdragonem 800, proti kterému je Tegra 4 cílena. Bude výkonnější? To se dozvíme již za pár měsíců, kdy se dostanou první přístroje s těmito čipy na trh, a bude jasno.

Takto by měl vypadat model ZTE U988S s Tegrou 4 Takto by měl vypadat model ZTE U988S s Tegrou 4

Specifikace ZTE U988S

  • displej: 5″ s Full HD rozlišením
  • procesor: Nvidia Tegra 4 s frekvencí 1,8 GHz
  • RAM: 2 GB
  • fotoaparát: 13MPx zadní, 2MPx přední
  • OS: Android 4.2.1
  • microSD

Zatím nevíme, kdy zařízení přesně na trh dorazí. Vydání modelu Xiaomi Mi3 se kvapem blíží, a tak se dá předpokládat, že se zanedlouho nechá slyšet také ZTE s oficiálním představením modelu U988S.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)