ZTE se vrací zpět: Na veletrhu IFA představí nový telefon

zte axon 9 predstaveni

Většina čtenářů pravděpodobně ví, co se stalo společnosti ZTE, která se díky sankcím ze strany USA dostala do hodně velkých problémů. Společnost dokonce na krátkou dobu přerušila své podnikání. Sankce byly zrušeny pod několika podmínkami, takže je ZTE zpět, a to hned s novým telefonem. Podle posledních informací je to vlajkový model ZTE Axon 9.

Představení ZTE Axon 9 se možná dočkáme už na konci měsíce

V dubnu vláda USA uvalila sankce na společnost ZTE z toho důvodu, že obchází sankce uvalené proti Íránu a KLDR. O měsíc později pak ZTE přerušilo své podnikání. A to do doby, než se sankce zrušily pod podmínkou, že ZTE vymění vedení a zaplatí pokutu v desítkách miliard. Nyní už společnost může dále podnikat a využívat produkty amerických společností, takže se chystá představení nového modelu.

Oznámení proběhlo na oficiálním Twitter účtu společnosti, s tím, že se objeví na veletrhu IFA, který startuje 31. srpna a končí 5. září. V této oficiální pozvánce se ještě nic nepíše o představení telefonu. Nicméně některým zahraničním novinářům přišla pozvánka na představení telefonu. V pozvánce je vidět velká devítka. Což naznačuje, že půjde o pokračování ZTE Axon 7, a to z toho důvodu, že se ZTE Axon 8 přeskakuje, pravděpodobně kvůli zdržení. “Osmička” se původně měla na trhu objevit mnohem dříve, takže místo toho přijde rovnou Axon 9.

[aps_product_sz id=”396251″]

Těšíte se na nový telefon od společnosti ZTE?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)