Zprávy pro Android půjdou přepnout do tmavého režimu

sms zpravy google aplikace prepnout do tmaveho rezimu

Google v uplynulých letech představil a spustil několik chatovacích aplikací. Nakonec se ale vrátil ke Zprávám pro Android, který chce s podporou RSC předělat na konkurenci iMessage. Nedávno se spustil webový klient, nyní se chystá aktualizace, která umožní Zprávy pro Android přepnout do tmavého režimu.

Zprávy pro Android budou moct uživatelé přepnout do tmavého režimu

Nejnovější aktualizace aplikace Zprávy pro Android přinese jednu hodně žádanou funkci, kterou Google dlouho odkládal. Aplikace půjde přepnout do tmavého režimu. Jedná se o pravděpodobný první krok k celkové změně designu. Aplikace měla odpovídat Material designu 2.0.

zpravy pro android prepnuti do tmaveho rezimu

Tmavý vzhled zatím není oficiálně dostupný, lidem z XDA se ale novou aktualizaci povedlo stáhnout. Barevné provedení aplikace se změní na hodně tmavou šedou, nejde zcela o černou barvu, takže OLED displeje tohoto tmavého režimu nevyužijí. Kromě tmavého pozadí také tlačítka více vyniknou, aby tak měla lepší kontrast proti tmavému pozadí. Oficiální vydání aktualizace se očekává v následujících týdnech.

[appbox googleplay com.google.android.apps.messaging]

Využíváte u aplikací tmavý režim, nebo vám vyhovuje klasický světlý motiv?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)