Změna měřítka: Nová funkce pro Samsung Galaxy S7

telefon Galaxy Sý

Také si kladete občas otázku, proč se na stále zvětšující se displaye telefonů nevejde více informací? Ikonky aplikací jsou ve většině případů daleko od sebe a zbytečně se plýtvá prostorem. Podobně nejspíš přemýšlí i samotný Samsung, který se snaží o pravidelné aktualizace své vlajkové lodi. Prostřednictvím posledního updatu pak do systému přidal jednu zajímavou funkci přímo spojenou se zobrazováním množství informací na obrazovce.

Samsung a jeho nová funkce

K nové funkci se uživatel dostane přes nastavení v části zobrazení. Novinka dává možnost více si rozhodovat o tom, kolik budete mít informací na ploše a více tak využívá rozlišení QHD. Na výběr jsou dvě možnosti – standardní režim a režim shrnout. Režim shrnutí zmenší ikony, ovládací prvky a text tak, aby se na plochu vešlo více informací. Tuto funkcionalitu nabídl už v minulosti jeden z launcherů, teď se tedy dostává oficiální cestou na Galaxy S7.

Samsung Galaxy S7

Aktualizace zároveň přinesla vylepšení rozpoznávání doteku a také poslední bezpečnostní záplaty, které vyšly jako první na Nexusy, a to teprve před týdnem. Samsung tak velice rychle zareagoval a tato opatření implementoval do S7.

Co říkáte na novou funkci?

Zdroj: androidauthority.com.

Jan Vitásek
O Autorovi - Jan Vitásek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)