Zajímavý koncept. Ale upřímně, využili byste ho?

koncept lg dron project 505

Společnost LG je známá svými netradičními telefony, častokrát zkouší jít proti proudu, a to i třeba i vlajkových modelů. Tento koncept, který má pracovní název Project 505 patří vůbec k těm nejšílenějším nápadům, které LG předvedlo. Korejská společnost totiž vložila dron do telefonu.

Project 505 propojuje mobilní telefon s dronem

Drony jsou jednoznačně trendem posledních let, můžeme vidět stovky a stovky nových dronů různých tvarů a velikostí. Trendy věci se výrobci telefonů často snaží nějakým způsobem dostat do svých zařízeních. Není to tak dlouho, co jsme třeba psali o Fidget Spinner telefonu. To je ale nic proti tomu, co plánuje LG.

[프로젝트 505] 이런 폰, 상상해 보셨나요?

[프로젝트 505] 이런 폰, 상상해 보셨나요?

Mnoho informací o telefonu s dronem nemáme. LG ale vysvětluje, že se má využít nejen na pořizování fotografií či videí. Nahradit tak má selfie. Dále se může využít u videohovorů, kdy můžete mít díky tomu volné ruce, případně také jako akční kamera, která vás bude natáčet. Zajímavé je, že má jít využít i ke sledování filmů, kdy bude následovat směr, kterým se zrovna budete dívat. Další využití najdete ve videu výše.

Jedno je ale jasné, v nejbližších letech se podobné funkce v telefonech nedočkáme. Jde o pouhý koncept podobně jako třeba ohebné telefony. Ty se taky poprvé jako koncept ukázaly v roce 2011 a od té doby se jen spekuluje a občas společnosti něco ukážou. Podobné telefony s ohebným displejem zde také ještě pár let nebudou. Může se ale jednat o zajímavý pohled do budoucnosti, stejně tak jako je tomu i v podobě tohoto LG.

Líbil by se vám takový telefon s dronem?

Zdroj: phoneworld.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (7)