5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #153: YI Mini Dash Camera a další

yi mini dash camera-tipy z ciny

Odpočatí po státním svátku si pojďme představit další zajímavosti z oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes na vás čeká nová YI Mini Dash Camera, nabíjecí kabel nebo držák do auta.

1) YI Mini Dash Camera

Společnost YI Technology stojí za povedenými kamerkami všeho druhu – akční, IP i do auta. Zpočátku se společnost profilovala jako partner čínského Xiaomi a vyráběla kamery pod jeho značkou, dnes již však působí zcela samostatně. Novinkou je YI Mini Dash Camera, která představuje další ze série kamer do auta. Tentokrát však v “malém balení”. K nákupu jiných kamer můžete využít naše slevy a kupóny, které platí i pro Gearbest EU.

YI Mini Dash Camera – vlastnosti

 • Světelnost: f2.2
 • Úhel záběru: 140°
 • Rozlišení videa: 1920 x 1080 px, 30 FPS
 • Obrazovka: LCD, 2,0″
 • Formát: H.264

YI Mini Dash Camera-cinske zbozi

Cena: 1 123 Kč (Aliexpress)

2) Držák telefonu do auta

Příslušenství do auta neodmyslitelně patří k našemu seriálu a dnes si představíme další z držáků do auta. Ten je trochu netradičně určen do otvoru pro nápoj. Díky univerzální konstrukci do něj lze umístit nejen telefon, ale třeba i tablet. Přístroj je pak po ruce a může posloužit třeba k ovládání hudby nebo jako handsfree.

drzak do auta-nakupovani z ciny

Cena: 244 Kč (Aliexpress)

– zaslal Miroslav Jarabica (celkově 1 tip)

3) Bluetooth ovládání LED pásků

Chytré osvětlení je poslední dobou častým doplňkem domácností. Na trhu je přitom nepřeberné množství různých variant, a to jak hotových řešení, tak i různých prvků, které dokážou z běžného světla udělat chytré. Pokud plánujete zakoupit nebo již máte zakoupeny LED pásky, můžete jejich funkčnost vylepšit tímto adaptérem. Ten zajistí, že je možné napájení pásku ovládat skrze mobilní telefon přes Bluetooth.

adapter led pasky-tipy z ciny

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 117 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

4) Měřič kvality vzduchu

Tento tip je relevantní hlavně pro ty, kteří chtějí hlídat kvalitu ovzduší doma nebo v práci. Tento šikovný měřič vám ihned prozradí kvalitu ovzduší na základě množství prachových částic (PM1.0 / PM2.5 / PM10). Naše čtenářka dodává pozitivní zkušenost: “Používají jej u manžela v práci na zjištění znečištění ovzduší, rozumný poměr cena / výkon. Tahle verze je i v angličtině… “.

PM 2.5-eshopy v cine

Cena: 2 208 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martina Mašková (celkově 1 tip)

5) USB kabel 3v1

Mohou nastat situace, kdy se doma objeví několik zařízení s jiným konektorem. Telefony či tablety s MicroUSB, novější přístroj s USB-C a třeba i iPhone s Lightning konektorem. Řešením může být tento kabel, který v sobě ukrývá všechny 3 konektory. Stačí si jen vždy vybrat, který použijete, a “nacvaknout” jej.

USB kabel-tipy z ciny

Cena: 88 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 158. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)