5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #136: Xiaomi Mi WiFi, chytrý vypínač a další

tipy z ciny-xiaomi mi wifi

Vánoce jsou za námi, ale svátky a oslavy u spousty z nás pokračují až do nového roku. Využijte volné chvíle a udělejte si radost některým z našich tipů ze seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes pro vás máme Xiaomi Mi WiFi, chytrý vypínač, bezdrátový gamepad nebo třeba joystick na displej.

Upozornění: Některé z našich tipů pochází z obchodu GearBest, o kterém jsme nedávno psali. Pokud máte účet na GearBestu, důrazně doporučujeme si ihned změnit heslo.

1) Xiaomi Mi WiFi

Mohou nastat chvíle, kdy byste využili bezdrátové připojení třeba na telefonu či tabletu, ale jediný přístup na internet je skrze stolní počítač a kabel. Miniaturní zařízení Xiaomi Mi WiFi vám s tím ale může pomoci. Jednoduše jej zapojíte do USB počítače, čímž dojde k vytvoření soukromé bezdrátové sítě s internetovým připojením. To samozřejmě čerpá z počítače. Xiaomi Mi WiFi sice nenabídne extrémní rychlost či velký dosah, díky nízké ceně a miniaturním rozměrům to může být ale dobrý pomocník.

Xiaomi Mi WiFi – vlastnosti

 • USB 2.0
 • Rychlost přenosu: 150 Mbps
 • Protokoly: 802.11b/n/g
 • Zabezpečení: WPA-PSK,WPA2-PSK

xiaomi mi wifi-cinske eshopy

Cena: 172 Kč (GearBest)

2) Dotykový vypínač

V minulém díle se těšil zájmu chytrý vypínač, který je možné ovládat mobilním telefonem. Menší nevýhodou je zapojení, které vyžaduje i “nulový” vodič. Dnes pro vás máme tip na chytrý vypínač, který nabídne pro nás tradičnější zapojení a přerušuje pouze fázové vodiče. Stejně jako předchozí vypínač lze i tento ovládat mobilním telefonem, bohužel to ale vyžaduje nákup dalšího zařízení. Bez chytrých vymožeností funguje vypínač také dotykem, což spousta lidí jistě ocení.

chytry vypinac broadlink-tipy z ciny

Cena: 602 Kč (BangGood)

3) Bluetooth Gamepad s touchpadem

Třetí tip potěší hlavně hráče mobilních her, je jím totiž bezdrátový gamepad IPEGA PG – 9069. Ten se k mobilnímu telefonu či tabletu připojí skrze bezdrátovou technologii Bluetooth a na svém těle nabídne rovněž touchpad, který poslouží k pohodlnému ovládání prostředí Android. Samozřejmostí je dvojice joysticků, vibrace a výdrž až 10 hodin hraní.

iPega-PG-9069-produkty z ciny

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 523 Kč (GearBest)

4) Joystick pro dotykový displej

Další tip je rovněž určen pro hráče. Pro některé hry by se hodil použít nalepovací joystick. Ten je možné použít do her, které disponují čtyřsměrným ovládacím křížem na displeji. Do tohoto místa stačí joystick s přísavkou nalepit a jeho vychýlení umožní hru ovládat. Kdykoliv jej potom můžete snadno z displeje odlepit.

joystick-nakupy v cine

Cena: 35 Kč (GearBest)

5) Voděodolná pouzdra

Dnešní díl zakončíme šikovnou pomůckou pro všechny, kteří často přenáší drobnou elektroniku – sluchátka, MP3 přehrávače a další. Tato pouzdra jsou vyrobena z voděodolného materiálu, díky čemuž ochrání obsah od vlhkosti například při dešti apod. Nejsou samozřejmě voděodolná v tom směru, že by přežila ponoření do vody, ale to ani není účelem. Lákavá je opět cena a fakt, že v balení je hned 5 těchto pouzder.

vodeodolne pouzdro-tipy z ciny

Cena: 31 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 137. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)