Mobilní YouTube se obleče do černé. Tmavý motiv už je za rohem

tmavy motiv youtube

Očekávaný tmavý motiv pro mobilní verzi YouTube už je za rohem. Už několik měsíců se očekává, že se dostane i na Android. A to obzvlášť poté, co se dočkala webová verze na počítačích tohoto nového motivu. Už to ale vypadá, že se brzy konečně dočkáme.

Google spustil tmavý motiv pro iOS verzi YouTube, Android již brzy

Trochu překvapivě se Google rozhodl nový motiv nejprve uvolnit na konkurenční operační systém od Applu. Jak společnost dnes oficiálně potvrdila na Twitteru. Během těchto dní se postupně začíná nová aktualizace uvolňovat, která nabídne v nastavení možnost zvolit tmavý režim.

Pravděpodobným důvodem, proč tmavý motiv vyšel nejprve na iOS je v tom, že YouTube má dva oddělené týmy a každý se zabývá vývojem na jinou platformu. Zatím není jasné, kdy přesně se dočká i Android, Google tuto informaci neprozradil. Dlouho by to ale trvat nemělo, odhadujeme, že půjde o maximálně dobu několika týdnů.

[appbox googleplay com.google.android.youtube]

Těšíte se na tmavý motiv pro YouTube? Používáte jej na počítači?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)