YouTube přichází s offline režimem – zatím jen v Indii

YouTube ico

Dnes ráno bylo v Indii představeno několik mobilních zařízení z nízkonákladového projektu Android One. Kromě toho byla také představena nová funkce mobilní aplikace YouTube. Ano, jak se zdá, tak je Indie první zemí, kde byl oficiálně spuštěn tzv. “offline režim”. Zajímá vás, o co se jedná?

YouTube banner

V Indii byl dnes ráno oficiálně představen offline režim mobilní aplikace YouTube, který umožní uživatelům stahovat jakákoliv videa přímo do paměti mobilního zařízení. Vedoucí vývoje YouTube v Indii Ceasar Sengupta k tomuto kroku sdělil, že v jeho vlasti není vždy dostupné mobilní připojení na internet a tímto krokem se stane populární server ještě více využitelným.

YouTube je v Indii velmi populární. Některá videa lidé sledují pořád dokola. Víte, jak úžasné by bylo, pokud by je mohli sledovat pořád dokola, a to bez nutnosti platit za datové připojení? Během několika následujících týdnů bude v Indii zpřístupněn offline režim pro většinu videí. Toto je obrovský krok kupředu a naši uživatelé si ho zamilují. Video bude stačit pouze stáhnout, uložit ho do mobilního zařízení a následně ho bude možné sledovat stále znovu a znovu.

Stahování videí na YouTube nebude nijak omezeno. Uživatelé si tak budou moci stáhnout a skladovat jakékoliv video. O možném rozšíření i do ostatních zemí se mezi uživateli po celém světě mluví již nějaký ten pátek. Na tomto představení o této možnosti bohužel nepadlo jediné slovo. Nezbývá tak nic jiného než doufat, že se tato funkce dostane velmi brzy i k nám.

Uvítali byste YouTube offline režim i u nás v České republice?

Zdroj: Android Central.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (17)